bugün

canına değsin oh! iyi yapsın, kızdır. bu zamanda yapılacak en akıllıca hareketi yapacak kızdır.
açık sözlü bi kızdır...*
durustluk betimlemesini yanlıs anlamıs kızdır.her dogru her yerde soylenmez yawrum.
ayrılmak ile, o anda 2. adam konumunda bulunan manitayı kasteden kızdır. daha iyisi bulunduğu vakit, bugünün 1. adamı yarının gönül eğlencesi 2. adamı olur.
ziktigim kar yanıma kalır düşüncesi ile zaten ilişkiye başlamış erkektir. ilerde kız bitirmese erkek bitirecektir.

--senden iyisini buldum namık
bende.
akabinde 'ben senden iyisini buldum bile' denilerek paket edilmesi gerekilen kızdır.
Mantıklı kız!
(bkz: better man)
önceden beyaz peynir şimdi kaşar olan kızdır.
hafifmeşrep bir rus olma olasılığı yüksek olan kızdır.

(bkz: iyisi ni)
bütün kızlar gibidir lakin tek farkı bu açık seçik aklından geçenleri söylemektedir.

gerçi bu büyük fark kadınları kadın yapan en büyük özelliği yani sinsiliği gölgede bıraktığı için aslında garip bir şekilde sahip çıkılası kadındır.
herkesin kızıdır. daldan dala konmak isteyen kızdır. bugün sen iyisin yarın başkası öbürgünde diğeri.
Sevgilisini geçici bir kişilik olarak görmesi bir yana dursun, sevgili kelimesinin manasını seven kişi değil oynaşma arkadaşı belki de fuck buddy'si olarak gören kızdır. (Kız/kadın tartışması yaratmayın, bir bayandan bahsediyoruz)
"belki o zaman ben de ayılırım" "ne yapmışım?" diye cevap verilebilecek hatun.
zaptedilmesi zor olan kızdır.
daha iyi olanı arayıp bulacaktır.
dürüstlük namına yapılan bu söylemle ilişkinin tam bir alacakaranlık kuşağına dönmesine neden olan, erkek kişisini sürekli diken üstünde tutan ve ilişkinin sonunda topluma nur topu gibi bir şizofren kazandıran kızımızdır.
evlenince de daha iyisini bulup başkasıyla evlensin o zaman bu insanın kişiliğini koyar.
senden iyisini bulmadan ayrılman gereken kızdır.
aşık olmayan kızdır.
fazla dürüsttür.
orospudur. net .
Kapatırsın bir odaya. Ne bir dost ne bir haber, öylece yapayalnız. Yemek ve suyla yaşatırsın. Kendine muhtaç edersin.

Sonuç olarak kimseyle tanışmaz ve senden iyisini bulamaz.

Fixed.
Sizi küçük düşürür, duygularınız ile oynar, öyle mi salak diyerek ayrılmak gerekir.
karşısındaki erkek bunu dedirtmiş ki diyebilmiş kızdır, bunu diyen bulur da...
Düşüncelerini söze dökmüş kızdır. Her karaktersiz kız gibidir.