bugün

görsel
görsel
Kadrolu aktroll. Çocuğum olsa kendisine emanet etmem; sebebini hepiniz az çok tahmin ediyorsunuzdur.
Ama Kendisinin çocuğu olursa Ensar vakfı'na yollamasını tavsiye ediyorum. Gerçi muhtemelen kendisi de öyle bir vakıfta yetişmiştir.
Sözlükteki aktrollerdendir.

Kendisine 'hoşgeldin hediyesi' vereceğim.
Bakalım beğenecek mi ?
görsel
Bunu insan gibi dövmem lan ben öyle böyle değil hemde. Kadıköyde bir alırım bunu beylikdüzüne kadar allahın kulu alamaz elinden.

(bkz: ehehe)
Fotoğrafı ortaya çıkmıştır.
görsel
iki üç entrysine göz gezdirdim; aktrollerin artık tek yapabildiği şeyi yapan sıradan bir aktroll daha.

Akp'nin olumsuz ve başarısız her şeyinin karşısındaki tek savunması, herhangi bir olumsuz eleştiriyi hemen DHKP-PKK-Fetö ile bağlantılandırmak olmuş. Gerçi RTE de bunu yapıyor, kendisinin kuyruğundaki enikler niye yapmasın? Ekonomi diyorsunuz ama Fetö diyor, uluslararası arenada hezimet diyorsunuz, ama CHPKK diyor, başka bir şey diyorsunuz DHKP-C diye ağlamaya başlıyor.

Tabi her AKP'li gibi darbe girişimi sonrasında süper milliyetçi kesildi. Katıksız ümmetçilikten bir anda katıksız milliyetçiliğe geçiş dönekliğini dünyada hiçbir toplulukta göremezsiniz.

Hani dışarıdan Türkiye'yi ilk kez gören sanacak ki AKP, PKKlılarla halay çekmedi, onca yıl Fetö'nün kucağında oturup başımıza bela etmedi, IŞID'a destek vermedi. Okuyan sanacak ki sanki en başından beri AKP bunlarla oy uğruna, kendi ideolojisi uğruna el ele kol kola kucaklaşmadı.

Hadi anlıyorum burada utanmıyorsunuz nicklerin arkasına sığınıyorsunuz; ama bütün bu olanlardan sonra hala AKP'yi savunurken dönüp nasıl aynaya bakıp nasıl dik durabiliyorsunuz hiç sıkılmadan hayret. Anlaşılan amaca giden her yolda fır fır dönüp karakteri ayaklar altına almak mübah.
sozlugun en gereksiz bos konusan yazarlarindandir efendim.
Dinlene dinlene dövülmesi gereken insanımsı hatta siz dinlenirken birisi dövmeye devam edecek.
Açtığı başlıklarla sözlükteki düzeni bozma, ortam germe gibi eylemlerde bulunmasına rağmen hala bir şeyler yapılmaması şaşırtan yazar. Zira trollük bir yere kadardır. Bu yaptığı ortamı karıştırma ve problem yaratmaktır. Kendisinin beyin nöronlarında sorun olduğunu düşünüyorum. Çok dayak yemiş gibi.
(#37045891) sen de anana benden bi selam söyle koçum...
Bir ton feyk hesap alıp oy işlerini halleden paralı trollerden biri. Yarın ben iktidarda olsam bende yalanmadık şey bırakmayacağı aşikar.
babamın gençliğinde kullandığı tacit midir nedir bir hesap makinesi vardı iş yerinde.

dijital değil mekanik hesap makinesi...

siz anladınız işte...
Kendisi hakkında merak ettiğim tek bir şey var. Ne alıp veremediği varsa solcular aşağı solcular yukarı. Acaba küçükken topunu solcu birisi mi patlatmış? Yoksa topuyla yolun sol tarafındaki bir evin camını kırmış ve camı kırılan evin sahibinden çok kötü bir dayak mı yemiş? Başka bir açıklaması olamaz çünkü.
görsel