bugün

genel de ayrılık sonraları söylenen, aslında karşıdaki insana gelecek icin hala bi açık kapı bırakıldığını belirten, popodan uydurma biz sözdür.sen nefretime bile layık degilsin! Senden nefret bile edemem. O kadar eziksin o kadar basitsin ki sen kimsin ha! benim nefretimden pay alacaksın? ama ilerde bir gün yeniden bu ilşkiyi değerlendirebiliriz Sen Kimsinnnnnnnnnnn Nefret bile etmiyorum senden ne kadar aŞaĞılık bir insanmıŞSın sen offffffff Öp beniiiiiiiiii.
(bkz: sevginin zıttı nefret değil umursamamaktır)
anlamı aslında her şeyim sensin ama kahrolası egom yüzünden bir süre gözüme görünmedir.
sen artik nefretim bile degilsin .
bir nefreti bile esirgeyecek kadar cimridir.
soylenme sekline baglı olarak karsısındakini maffetme gucunde ilk 3'e rahatlıkla girer.
muhataba herhangi bir mahvolma, kendinden geçme, heder olma hissi yükleyemeyecek ucuz edebi cümle. ucuzluğu; önemsenmemeyi işaret etmeye çabalarken oturaklı/içe oturması dilenen cümle arayış zahmetinde gizlidir.

diğeri aşka layık değilmiş, sonradan da bir başka karara varılmış: meğer nefrete de layık değilmiş. birincisi test yöntemi ile sonuçlanan bulgular neticesinde karara bağlanmış rasyonel bir sonuç olarak kabul edilebilir. fakat, sonucun elde edilmesi işleminin ardından diğer cümlenin zikredilmesi; bulgulardan varılan neticenin tamamen yalan olduğunu, söz konusu nefret hissini layık görmeyenin intikam neviinden eylemlere giriştiğini, her santiminin acıya boğulduğunun delilidir. yani, yemezler mirim; delicesine aşıksın hala. bakınız: delicesine. bakınız2: delirtircesine.
adam seni aldatmış kalakalmışsın öyle, sen nefret et ya da etme pek siklemez adam. sen acınla kalır, ağlayıp zırlarsın ancak.. bi de gururluyum ayaklarına yatarsın kullanılıp bir kenara atılmış mendil halinle. sonra o nefret bile etmek istemediğin ancak içten içe öyle bi' nefret ettiğin adam varya, ne kızlar götürür, lüleden emer biliyo musun. off off..
nefret kör bir duygudur duyulması tehlikelidir neye dönüşür bilinmez çünkü zordur duyulması da duymak da böylesi daha iyi bir tesellidir.
(bkz: beyanat ihtiyacı)
-senden nefret bile edemiyorum şerefsiz , takmıyorum seni acıyorum sana
-40 kere söyleyince gerçekleşmesini bekliyosan bu daha 3. , ben yavaştan kaçar , sana iyi tekrarlar..
-iğrençsin , nefret dahi edemiyorum insanlığımdan utanıyorum şu an!
-değiştirme cümleyi , gene baştan mı alıcaz 1 , 2 diye ooo
gereğinden fazla ağır bir yargıdır. karşı tarafın canını yakabilir.
sevgili; gelirken övdüğün yer, giderken bu kadar pis olmuşsa dudaklarında, sende de var bir şey diye cevap verilebilecek andır.
Damara bağlanılası durumdur.
eksi değere bile layık görmemek.