bugün

kız kavgasinda gecen söz.
daha dogrusu biri digerini dovuyor.
https://m.youtube.com/watch?v=Qu33lodoFOE
yeni nesil insani hayretler icine dusuruyor gercekten.
yani bizde genciz bizde bu ülkenin gelecegiyiz ama bunlar ne mk ya. valla sikicem egitim şart arkadaş. ya da kisirlastiracan bunları.
değişik bir ifadedir.

onu bunu bırakın da milletin ahmet i ikişer üçer götürüyo,

biz akşama kadar burda lak lak.
ilk başta "sen nasıl bir ahmetle yatarsın?" Diye okuduğum soru cümlesi. Şöyle uzun boylu, kaslı bir ahmet alayım ben.
Ayrıca bu ne rezilliktir ya, sokağın ortasında tokatlamış kızı. Kız da mal gibi yatıyor yerde, yok yani elin armut mu topluyor? Bir de döven kız sıkıntılı, git tepkini ahmet'e göster kızım. Böyle sokak ortasında, bana ne oluyor ya? Ne haliniz varsa görün, öldürün birbirinizi.
lan mı canın sağolsun denip akabinde erkut abi'ye teslim edilmesi gereken ergen kız nidası.
-nasıl ya nasıl ahmetle yatarsın. orospuuuuuu!

+yatarım ulan inlerim bile sana ne lan orospuuuu!

diyerek sürecek kavga.
bizim zamanımızda '' yılmazı meseneden silecesin'' vardı. kızı iki tokat atmıştı bunlar vuruşmalı yatmalı. töbe bismillah.
Ahmet altın kaplama falan her halde diye düşündürür.

Yahu dünyanın en entellektüel, en yakışıklı en bilmem ne adamı olursa olsun, değer mi?

Kızı dövdün, zeynamızsın sonra?

Yapmayın böyle şeyler. Erkek kısmı için hiç yapmayın...
yılmazı meseneden silecesin'in hard versiyonudur.
Upuzun saçlı, dolgun memeli, yuvarlak kalçalıysa evet böyle bi ahmetle yatarım diye cevap verilesi soru.
ulan kız bildiğin erkek gibi dövüyor hamua.
Ahmet'i skim, sana bişi olmasın mk kezosu.
sarışın kız serenay sarıkaya'nın sesi kısılınca seslendirmesini yapabilir.
Ulan siken ahmet sikilen kız bize ne oluyor.

Ahmet senin amına koyayım bizi böyle kezbanlarla uğraştırıyorsun.
iddiaların ardından gözler ahmet'e çevrildi.
Ben olsam ahmetin cukunu tarayla keserdim. Olay kokten cozulurdu. Kiz orospu degil oglan pezecenktir.
Edit: burdaki pezecenki yanlis yazdin diye uyaran oldu yanlis degil o. Bu olayin bir benzerinde ahmet yerine cenk isimli bir eleman vardi ordan kalma.
Anadolu çomarı işidir. Semt de muhtemelen bağcılar ya da iç anadoludan sikko bi şehrin varoş bi semti.
https://youtu.be/y5_UlPWH5Fk

Ne orospu insanlar var arkadaşının kocasıyla yatıyor ya.. iyi olmuş.
bu kızlar mal lan.. adam bi ona bi ona sonra bunlar birbirine.
Sen nasıl Ahmet'le yatarsın derken yaptığı tonlama Ahmet'le benden başkası yatamaz anlamına geliyor.
Bir tek ben mi bôyle anladım bilmiyorum ama döven kadın galiba yine ahmet e dönecek. Kıza bir daha birsey yaparsan falan diyor yani bırak ahmet in yakasını diyor. Ahmet sen nesin böyle amk ahmet senin ben şansnı skeyim ahmet. Ben bi doğum gününü saat 00:01 de kutlamadm dye ayriliyorduk nerdeyse eski sevgilimle.