bugün

her iki plzen maçında da harika oynayan emektar oyuncu. fenerbahçe 3 temmuz sürecinde ayakta kaldıysa selçuk ve selçuk gibi oyuncular yüzündendir. volkan, semih, selçuk, gökhan, emre, bekir, topuz gibi gerçek fenerbahçeli oyuncular olmasa fener çoktan havlu atardı. ve tabii teknik adam olarak da aykut kocaman.

kendisini fenerbahçeli sanan yarım akıllılara şunu hatırlatmak isterim. fenerbahçenin zico döneminde şl de çeyrek oynadığı sezon selçuk ortalama 44 dakika kadar oyunda kalmıştır. yanılmıyorsam gruplarda bir de gol atmış olmalı. yani sadece kocamanın tercihi değil, zico, aragones, daum ve öncesinde de hep tercih edilmiştir. hatta en az dakika aldığı dönem kocaman dönemidir. kuru sıkı sallayın siz yine bir futbol işçisinin emeklerini hiçe sayarak. kıçındaki kısa dona bakmadan bu adamı karalıyorsun ya helal olsun.
volkan, semih, selçuk, gökhan, emre, bekir, topuz gibi gerçek fenerbahçeli oyunculardan biridir. iyi ki öyledir. bu gerçek fenerbahçelilere bayılıyorum. yüzde 70'i takoz elhamdülillah. ırkçısı, evden aldıranı falan her türlüsü mevcut. feneri fener yapan değerler hepsi de oyş...
en güzel kızları kimseye kaptırmaz, 10 yıldır da fenerbahçe 11 inde formayı kimseye kaptırmaz. sanırım mesele kaptırmamakta.
ayrıca geleceğin fenerbahçe teknik direktörüdür. onu da kimseye kaptırmaz. demedi demeyin.
babası olsaydım, 25 milyonun küfrünü yememek için peçeteye boşalırdım.
Münir Özkul' un futbol arenasındaki temsilcisidir. 10 yıldır kimler geldi kimler gitti, hepsini birer birer gömdü. Ayrıca; taraftarca sıkça eleştirilmesine rağmen takımın başına gelen her teknik direktör tarafından ilk 11' de oynatılma istatistiği, göz kamaştırıcı olmakla birlikte inanılması oldukça güç ama gerçektir. Bu bağlamda oldukça istikrarlı olduğu söylenebilir. Nitekim, artık takımın demirbaşlarındandır.
Galatasarayda oynasa ilk 11 oynayabilecek vasat futbolcu. Ama fenerbahçe'de emre, topal, meireles, christian gibi ön liberolar olduğu için ilk 11'i anca onlar sakat olduğunda kapıyor.
Geldiği yıldan beri her teknik direktörün gözbebeği olmuş futbolcu. bir kerede düşünün lan bu adamı niye herkes takımında tutuyor diye.

Çok sevdiğim fenerbahçeli futbolcu.
futbol bilgisi sorgulanan vasat orta saha oyuncusu.
yine sahada yeter amk!
Varlığını hissettirmeden bunca zaman Fenerbahçe' de forma giyen bir oyuncu. Çaktırmadan emekli olması bekleniyor.
herkes gider o kalır amk.
birisi, allah rızası için bacağını kırsın lütfen.
Lazio maçında topal yerine ilk 11 çıkacaktır.
istatistiklere göre 11'de başladığı avrupa maçlarını en az üç gol yiyerek bitirdik. hayırlı olsun ilk 11'dedir, elendik gibi bir şey. inşallah beni göt etsin dediğim oyuncu, ama neyse. umarım bu lafımı yedirirsin bana.
bu akşam yine her şeyi berbat edecek aykut malı yüzünden.
1981 yılında tuncelide popüler futbola tepki olarak doğdu.
ya isterse dünyanın en iyi topçusu olsun ama artık yeni yüzler görelim be arkadaş. kaç adam eskitti bu selçuk. josico, miroslav steviç, appiah, maldonado, alex de souza, mehmet aurelio lan adam 10 yıldır aynı itici tipi , top sakalıyla sene sonunda bir şekilde formayı geri alıyor. bence münir özkul üzerinden iğrenç geyik yapılacağına bu adam üstünden yapılsın.

haa unutmadan yunanlı sevgilisini ebru polatla aldattığını da eklemeliyim.
bugün yine ayağına gelen 10 topun sekizini geri pas yaparak maçın anasını belleme görevini başarıyla yerine getirmektedir. bunu futbolcu yapanın zihniyetine sokayım!
kaç gündür bilerek yazmıyorum. bizim "10 tane alex'le oynayalım" taraftarımız ne yazacak diye bekliyorum. lazio maçının yobo ile beraber en iyisidir.
lazio maçında takımın ileri çıkamamasının ba$ aktörü.
şöyle 2-3 milyona okutulsa güzel olacak oyuncu.
kendi kendine yaptığı sözleşmeyle fenerbahçe'de kalan futbolcu. eee böyle bir şey olmadığına göre. onunla sözleşme yapanlara laf diyeceksiniz o'na değil. fenerbahçe gibi bir cadı kazanında bu kadar yıldır oynayabiliyorsa ya da en azından hala kadrodaysa bence uyumlu bir insan olmasındandır. herkesin kavga ettiğini duydum bu adamın kavga ettiğini duymadım.
Aykut Kocaman'ın bir zamanlar ki büyük aşkı.
hepimizden zengin olması onun boktan bir futbolcu olduğu gerçeğini değiştirmez.
http://www2.sporx.com/fut...rkiyeSXGLQ13315SXQ?sira=3

sözleşmesi bu sene sona erecektir. insan umut ediyor işte. *
güncel Önemli Başlıklar