bugün

Büyük skandal.

Bize ne be. Evet.
çok yalnış yapmış

yuh be demek yerine

tiyatro izlemesini bilmeyen ayılar gelmesin lan

dese daha yakışılı olurmuş.
bence sayın yöntem'in yaptığı saygısızlık.
en pratik çözüm kapıdan girerken telefonların teslim edilmesi, uaçağa binerken silah teslim edilmesi gibi. teslim etmeyenin parasını iade edip sokmasınlar içeri.
Iyi yapmıştır.

Su telefonla video ve resim çekmekten tiyatronun, konserin tadini almiyorlar.

Bu da sirf sosyal medyada gosteris yapmak icin.

Lan olm seyirci, tiyatro sizin neyinize?

Gidin gece kulubune bol bol dudakli foto atin instaya, face e, swarm a, ona buna.
keşke cengiz semercioğlu' nun bugünkü yazısı diye belirtseydiniz. (#39442240)
nasil asosyallestigimizi gösteren durumdur.

buradaki asosyal olan selcuk yöntem degildir. direk seyircidir.

en son bir hafta önce, kücük bir klubde dünyaca ünlü bir türk rock grubunun konserinde basima gelen bir olay ile aynidir.
200-300 kisilik dinleyici kitlesinin neredeyse %50´si ellerinde cep telefonlari ile selfiler cekecegiz, canli yayin yapacagiz diye konserin icine ettiler.

"madem bu tür seyleri cep telefonunda izleyeceksin, neden o tiyatroya, konsere gidiyorsun?
hadi sen zevk aliyorsun, o telefonun isigi yüzünden biz arkada sahneyi canli izelemek isteyenlere neden zulüm yapiyorsun? dangalak" diye ellerinden telefonu alip sivri tarafiyla kafalarina kafalarina vurasim geliyor ama gel gelelim siddete karsi oldugum icin kendimle celismemek adina böyle birsey yapmiyorum.
Aklıma bizim ilkokula gelen agresif palyaçoyu getirmiştir.

Parayla biletler satılmış. Yüzlerce çocuk spor salonunda oturmuş palyaçoyu izleyecek. Adam geldi, şakalar komiklikler yapmaya başladı. Sonra çocuklara yani bize kızdı gürültü yapıyorsunuz diye. Devam edeyim derken bir anda başladı bağırmaya. Böyle iş mi olur, konsantre olamıyorum, alın paranızı çıkın gürültü yapacaksanız falan filan. Son ses bağrınıyor. Agresif palyaçoyu tebessüm etmeden izledik ardından dağıldık. 15 sene olmuştur dayının kariyer ne yönde ilerledi merak konusu.
Yerden göğe haklıdır. Bir izleyici olarak bile o tiplere tahammül etmek zor. Oyuncu için daha zordur eminim.
Kimsenin kimseye saygısı kalmadı azizim.
Net söylüyorum: seyirci hak etmiş.