bugün

galatasaray açısından geçerli olan durumdur. evet belki son yıllarda aldığımız en büyük isim değildir ama takımın yapısına bakınca en gerekli transferdir. hele 2 metreden uzuna pas atmaktan aciz sarp ın, son yılların kaçak dövüşçüsü ayhan ın, ortalıkta boş boş koşturmaktan başka bir işe yaramayan barış ın olduğu, her izlediğimiz maçta sinir krizi geçirten bir orta sahamızın olduğu düşünülürse selçuk kesinlikle aranan kandır.
şiddetle katılınan gerçektir.hayırlı olsun.
bu durumu pekiştiren asıl nokta bonservis bedeli ödenmeden bu yıldızın kadroya katılmış olmasıdır. 9 milyon euro verenler düşünsün gerisini ...
neredeyse herkesin katıldığı gerçektir. galatasaray kendi açısından son yılların en iyi transferini yapmıştır kesinlikle. bir beşiktaşlı olarak rakip takımlarda imrendiğim birkaç futbolcudan biri olmuştur her zaman selçuk inan. galatasaray'ı bu başarılı transferi için tebrik ediyorum.
bam üçlüsünden sonra bir galatasaraylı için normaldir. özlemişler.
dünya'nın en kötü üçlüsü olarak gösterilen barış,ayhan ve mustafa sarp'tan sonra galatasaray'ın bulup bulabileceği en kaliteli yerli orta saha oyuncusudur. bunun yanında mutlaka selçuk inan'a bir tamamlayıcı oyuncu gerek, öyle yok ben ayhanla bu işi kotarırım, barış özbek de fena değil tarzı yaklaşımlarla galatasaray taraftarı yeniden çileden çıkacaktır. fatih terim'in bir bildiği vardır diyerek bir beşiktaş'lı olarak hayırlı olsun diyorum.
son yıllarda transfer yapmayan galatasaraylılar için normal bir söylem.
adam haklı beyler. özlemişlerdir.
kuşlar yine toplanıp bok atmaya başlamışlardır ve öyle ilginçtir ki daha düne kadar tanıdığım tüm kuşlar selçük inan'ı türkiye nin en önemli ortasaha oyuncularından biri olarak gösteriyorlardı.
geride kalan lig periyoduna baktığımızda haklı çıkmış olan önermedir.
BAM dan sonra ilaç gibi gelmiştir. Bacağını eline vermedikleri müddetçe Galatasaray ve milli takıma uzun yıllar başarıyla hizmet edecektir.
Aynısından bir tane daha olsa onun da alınması gerekir.
güncel Önemli Başlıklar