bugün

güzel şikedir. velev ki tff de bunu şike ihbarı olarak dikkate aldı ve gs'yi küme düşürdüler. ben bu takımla gurur duyarım. buyrun.
insani bir refleks ile yardım amaçlı olan tekliftir. abartmanın anlamı yok gayet güzel bir teklif. adam ölsün mü amk?
yenilecek olan gole koyayım.

hala aklım almıyor, o halde ki kaleciyi neden maç sonuna kadar oynattılar. adam yere bilinci kapalı şekilde çuval gibi düştü. dakikalarca kendine gelemedi, maçın kaçıncı dakikasında girdiğini bile hatırlamadı. ama o halde dakikalarca kalede bekletildi.

eğer ki Selçuk böyle bir teklif ile geldiyse helal olsun. baktı adam bizimkiler hiç gol atacak gibi değil, biz de şut çekmeyiveriz demiş. adam ölecek çıkarın demiş. güzel de yapmış.

götten uydurulan şike teklifi. peh!
doğruysa niyet olarak güzel belki ama, cenk maçı yine yarı baygın olarak oynamıştır. eğer ciddi olsaydı yine şut çekmezdi galatasaray.
rezalettir.
hemen selçuk'un futbol hayatı bitirilmelidir.
şike yapmaktan beyin sulanması geçirmiş ağzı gevşek , onun bunun çocuklarının anlayamayacağı kadar fair play harekettir. ulan siz ne karaktersiz adamlarsınız lan. selçuk orada insanlık yapmış. hangi futbol maçı bir insanın sağlığından önemlidir ki. siz önce dönün aynaya kendi pisliklerinizi temizleyin.
selçuk'un insan hayatını ön plana çıkarıp skoru arka planı atması nedeniyle yaptığı iddia edilen tekliftir. bizim sağlık ekibi büyük bir risk aldı ve futbolu insan hayatının önünde gördü. eğitimini bu yönde almış olmasına rağmen. burada o sağlık ekibine hayvanlar gibi eleştiriler yağması gerekirken, dürüst ve ahlaklı bir sporcunun aynı ahlaki düzeydeki teklifine çirkin yakıştırmalar yapılıyor.

adettentir eşim, kız istemede kahveye tuz koydu ve beşiktaşlıyım.
Geçen sene yine bir beşiktaş maçında burak hırsızının aldığı penaltıyı tavana asmasını biliyodu ama. Bıraksın bu işleri.
Delikanlıysa mağlupken yapsın o hareketi.
alem adam görmüştür.
- galatasaray 1-0 galip,

- hem galatasaray hem de beşiktaş için hayati bir maç,

- maçın son dakikaları.

buraya kadar her şey tamam?

selçuk diyor ki "arkadaş alın şu adamı, kaleye şut çekmeyeceğiz!"

30 yaşındayım, üniversite mezunuyum, yaklaşık 300 tane kitap okudum, her hafta yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere ortalama 6 maç izliyorum, taraflı-tarafsız onlarca futbol yorumcusunu dinliyorum ama şu konu için "şike!" denilmesini anlamadım.

vallahi anlamadım.