bugün

şu an habertürk' te kılıçdaroğlu' nun tutuklanıp tutuklanmayacağının konuşulduğu enine boyuna programında " ortada suç varsa görmezden mi gelincek" diyerek duruma destek veren, akp' yi fetö' den bağımsız tutan, tipik bir yandaş. bunlara göre akp yunmuş yıkanmış, tüm olanların sorumlusu chp.

ben orda konuk olsam bunun ağzını burnunu kırarım. şiddet bazen güzel bir şey.
Onun andı Erdoğan'adır, çünkü tüm varlığını Erdoğan'a borçludur, bu iktidar olmasa bırakın doçent olmayı, üniversite mezunu bile olamazdı. Zırıl zırıl cahil bu yüzden de zırıl zırıl yalakadır.
Ben de daha önce merak etmiş, bu çapsızlıkta bir adam nasıl üniversitede kadro alır diye sormuşum yukarıda. Meğer Süheyb öğüt Ün kardeşi, yani Hilal kaplanIn kaynıymış. hiç makale yazmana, uluslararası çalışmaların olmasına felan gerek yok. YÖK'e üye bile olursun abicim, Şaşırmam.

Ha bu arada babasından da bahsedelim. Merhum salim öğüt, öldüğü güne kadar cemaatin önde gelen isimlerindenmiş kendisi.

insan gerçekten hayret ediyor
Kim bu herifi doçent yapmış ulan kim bu herifi televizyona çıkartıp konuşturur anlamıyorum. Adam aynı kahvehanede bulunan Mahmut amca ağzı ile konuşuyor.
Türkiye'deki akademik seviye bu olduğu için, çok da yadırganmaması gereken kişidir.
görsel
Şu an cnn turk de rastladigim ve hangi vasfa sahip olması nedeniyle konusturuldugunu merak ettiğim sözlük ak trollerinden farksız çirkef ve cahil zat. Hayır bi de yardımcı doçent olabilmis. Bu memlekette doktora diplomasi almak bu kadar mi ucuz la.
Aldığı akademik doçentlik unvanını nasıl ve ne şekilde hak etmiş insan gerçekten hayret ediyor. Bir akademisyenden çok bir parti temsilcisi profili çiziyor. Katıldığı programlarda dikkat ediyorum, sürekli olarak konuyu saptırarak diğer konuşmacıları provoke ediyor. Tartışılan mevzuyu bağlamından çıkarıp olayı kişiselleştiriyor. Öyle ki bir an mahalle kahvesindeki okey masasında yaşanan tartışmayı izlediğinizi sanıyorsunuz.

iddia ediyorum bu performansıyla en yakın zamanda ak partiden milletvekili olacak.
medipol adlı akp üniversitesinde doçent yapıldı.

havadan akademik unvan dağıtılan bir ülkeyiz. doçentliği de son akp kanunundan sonra aldı. doçentlik sınavını bile geçecek birikim ve çap yok bunda.

her halinden, konuşmasından nasıl boş bir teneke olduğu anlaşılıyor.
kültür üniversitesi mezunu cahil, altyapısız, bilgisiz ve bozuk karakterli bir yeni türkiye kakademisyeni..

meslek lisesinde ders verecek kıvamda bir tip..

ayrıca yamulmuyorsam suriyeli olması gerekiyor..

bunlar ülkenin değil insanlığın katili..
yandaşlıktan akademisyen olan bir zat-ı muhterem.

bunlardan çok var.

akademisyen olmak bu kadar kolay maalesef.
Mesut Hakkı Caşın, olayı en basit ve doğru şekilde anlatmak isteyen Ersan Şen'e karşı çıkmaya çalıştıkça bu yerli dâhi aradan aradan bir şeyler sokuşturuyor.

Ersan Şen, sağ olsun, her birinin ağzına s*çıyor.
yeni türkiyenin yeni karakteri kör , tutkulu aşık sevdasına fakat siyahı beyazı ayırt edemiyor,
2+2 nin sonucu siyasi görüşe göre değişen akademisyen olmaz, hele üniversitede hiç barınmaması lazım.
yeni türkiyenin mahsulu, bir devrin adamı , gösterilen hedefe koşan atleti ama bir süre sonra yolda tanınmaz.
kaliteli hukuk adamı.

john locke, thomas hobbes gibi düşünürleri etkilemiştir.
yrd. doc. gibi bir ünvana sahip olan, düzenli aralıklarla cnn türk ekranlarına çıkıp kendini rezil eden, iki kelimeyi bir araya getiremeyen bir öğretim üyesi. tartışmalardan belirli kelimeleri seçip saldırmaktan başka bir aktivitesini veya faydalı bir cümlesini görmedim. darbe ve şehitler üzerinden ses yükselterek haklı tartışmayı manipüle etmeye çalışıyor. kamuoyu bunu anladı, hepinize cevabınızı kamuoyu verecek diyor. 80 milyon adına buradayım diyor. vatandaş savunucusuyum diyor. ama merak etme canım, neyin savunucusu olduğunu kamuoyu anladı.*
sırtını iktidara dayamanın verdiği öz güven ile dayılık satan maganda.

akademisymiş yersen.

ne tartışma adabını bilir ne de hamaset yapmadan konuşmayı.

teneke.