bugün

evde sucuklu yumurta kırmış. haydi çılgınca yalayın...hadi lan...
vakti zamanında gaza gelip "türkün şah damarını keseriz" açıklamasını yapan kravatlı terörist gençliğinde pkk yapılanmasının içinde yer almış adı hırsızlığa karışmış elezığ , Palulu, zaza siyasetçi.

halkı galyena getirip diyarbakırda yasin börü adlı bir gencin vahşice ölümünden birinci dereceden sorumlu bir şahsiyet aynı zamanda hesap zamanı geldiğinde hırslı yanan ateşte kül olacak inşallah.
Siyasi muhalefetin bir retorik boşluğu vardı, onu doldurdu. terör örgütlerine meşruiyet zemini oluşturan bir zemin vardı ortadoğuda, türlü dezanformasyon ve çirkeflikle billurlarından faydalandığı örgüte meşruiyet kılıfını çekebildi. Gerisi aptal türk solunun saptal hikayesi işte.
terör bitsin diye kaale alındı ama kendisi çok şımardı, yapmak istediği şeyi söyliyeyim ben size; yapmak istediği şey hem terör olsun hem hdp olsundur. o yüzden de biz pkk ya desekde anlamazlar diyor, aynı zaman da eş başkanları pkk terörist değildir diyor, 2 başlı yılanın beyni ortakdır söyliyim.
siyaset uzmanı uludağ ergenlerinin beğenmeyip pek bi kızdığı siyasetçi.
pkk nın siyasi yüzlerinden birisi belkide en etkilisidir. ayrıca apo itine hayrandır.
siyasetten zerre anlamayan hükümet yalakalarının beğenmediği adam. zaten hiçbir solcu demiyor bunu başbakan yada cumhurbaşkanı yapalım diye yaparlarsa sikeceğini onlarda biliyor. burda amaç böyle sağlam bir muhalefeti meclise sokmaktı akpnin önüne bi engel daha çıkarmaktı. kim ne derse desin bu amk kekosu kılıçdaroğlunuda bahçeliyide üstüste koyup siker. lan herif trt müdürüne "bu mikrofon varya bu mikrofon... siz anladınız" diyebiliyor daha ne olsun?
Part 1
Kandil, emanet oy yok dedi http://www.aydinlikgazete...et-oy-fircasi-h71756.html
Selo da çark etti emanet oy yok dedi http://www.sabah.com.tr/g.../demirtas-boyle-cark-etti

Part 2
Kandil Halkımız silahlanmalı dedi http://www.infial.com.tr/...-silahlanmali-h11256.html
Selo da halkımız silahlanmalı dedi http://www.turkiyegazetes...m.tr/politika/290619.aspx

Bu adamın hala barışsever olduğunu düşünenler var! Lütfen bir kez daha düşün!

Suruç'ta tamamı batılı gençlerin öldürülmesi, Adıyaman'da Bir askerimizin şehit edilmesi. Haince tasarlanmış planların bir bir uygulamaya konduğunun kanıtıdır. Bu ülkede ne Kürt ne Türk hiç bir vatandaş ölmemeli

YPG'niz PKK'nız da iŞiD'iniz de yerin dibine batsın gidin ötede savaşın. Ben halkım ve benim halkın diğer yarısı ile sorunum yok. Sorun var diyenler gençleri öldürenler onları sokağa çağıranlardır.
ilginçtir ki

gençler suruçta eylem yapıyor,amaç kobaniye destek.
buraya kadar her şey normal.
ama kobani kobani bir tarafını yırtan,hdplilerden ne bir milletvekili,ne bir il başkanı,ilçe başkanı,nede bir temsilci..
hdp adına kimse yok..

şimdi hdp diye yanıp tutuşan arkadaşlar bu adamın partisinden bir allahın kulu niye olay saatinde orada yoktu ..

cevap verin..
tavrıyla, duruşuyla, kendisini halka sevdirmesiyle HDP'yi 80 kişiyle meclise sokan eş başkandır.
ışid elini kolunu sallayarak Türkiye'de eylem yapamamalıdır demiş.

şaka gibi lan adam. pkk'lı olup böyle aymazca konuşmak da ayrı bir yetenek ama.
son olay üzerine kendisi çok sinirlenmiş şalvarını ve mekaplarını çekip işid le savaşmak için ayn el arab a gitmesini bekliyoruz.
suruç katliamı sonrası yine saçmalayan hdp eş başkanı.
dün bir açıklama yaptı, şöyle ki : ışid 'in başını okşayıp bu kadar palazlandıran akp saldırının ortağıdır, sorumlusudur.

ben de diyorum ki dediğin mealen şöyledir sılho:

anam kerhanedeki kadınlardan birini anana benzetmiş. anana hiç yakıştıramadım. çok ayıp!

yani pkk ile pyd ile organikten de öte bağın var, buna rağmen muhteşem bir yüzsüzlükle kendi yaptığın şeyi başkasında suç olarak görmekten hiç sıkılmıyorsun.

ben böyle bir yüzsüzlük böyle bir kaşarlık görmedim.

bursa çocuğuyum her yerde sikişirim diyen götverenden bile daha malum bu tavır.

şımarıklığın da bokunu çıkardınız...

ışid 'e gık çıkaramayıp akp, tc, türk, faşist hebele höbele diye yırtınmaları çok eğlenceli...
Siyasi ahlağı mevcut siyasi liderlere kıyasla en erdemli olan siyasi lider.

Her otu boku eleştiren ama çözüm üretmekten aciz dingillerin mantıklı çözüm üretmediği sürece ellerindeki boku atmaya da hakkı yoktur.

Suruç katliamı hakkında da yaşamını yitiren asker hakkında da gerekli açıklamayı yapmıştır.

bazı orospu çocukları gibi insan ölümüne sevinmemiştir kendisi ölüm ile haşır neşir bir Coğrafya dan geldiği için.

Seçim döneminde 100 küsur saldırıya uğramış ve ardından en son suruçta onca insan ölmüştür bunun önlemini alamayan yavşaklara kalmayan güveninden dolayı kendi önlemlerinizi alın ve diklatli olun demiştir, bunda hiç bir sakınca da yoktur.

kan temelli siyaseti kendisine kılavuz eden çakalları kendisine muhatap almamalıdır.
Rolünü güzel oynuyon selo başgannn.Bugün biraz daha iğrendim senden acıtasyoncu insanların duygularıyla oynayan parti başganı
türkiye de ısid istemiyoruz , terör örgütü istemiyoruz diyen terörist...
Bu adam siyaseti gerçekten biliyor,ağzı laf yapıyor,ikna kabiliyeti yüksek, tehlikeli ve çok sinsi birisi.
https://fbcdn-sphotos-e-a...6e90a7300382f30844e6aad54
(bkz: olsun saz çalıyor)
Sempatik, dusunceli , adaletli, hak gozeten imajı vermeye çalışan ... in teki. Malesef başarıyor da.
tam bir sevgi kardeşlik abidesi.

dün silahlanma çağrısında bulundu sağ olsun çiçek çocuklar da dün 2 işbirlikçiyi öldürdü sonrasında.

ah bir de twitleri yok mu nasıl bir zeka ürünü incici piçler halt etmiş yanında.

edit: illa ironi diye belirtmek mi lazım bilemedim şimdi.
Yeni kanlı eylemler ile kendini yeni apo ilan etmek isteyen ve Erbil gibi k.irak da söz hakki almak ve yeni pkk pyd ypgnin asil hem siyasi hem askeri lideri olmak için uğraşan yeni terör örgütü lideridir. Bunu rahatça yapmasinin sebebi ise kritik noktalarda ki kişileri kendiside dahil mv. Yaparak dokunulmaz olmasıdır. Devlet acilen bu durumu tasviye etmelidir.
(bkz: ne kadar barışçıl bi erkek)

Ahmet Türk' e yapıldığı gibi birisinin en yakın zamanda kendisine kafa atmasını dilediğim kişi.
Barış için her iki tarafı da sükunete çağıran, "150 yıl da savaşsanız, yine sonunda müzakere edeceksiniz" diyen, türkiye'ye gelmiş geçmiş en uzlaştırıcı, anlayışlı ve barışçıl siyasetçi...

gün gelecek barış kazanacak. bu ülke barış isteyenlerin ülkesi olacak.
güncel Önemli Başlıklar