bugün

şakacı heval.
dinsiz
pkklı
ermeni

ama şimdi insancıl diye yutturulmaya calısılan eski dağ faresi kadrosuna bulunan hewal.
şu adamın söylemleriyle yeni kurulmuş bir türk sağ partisi olmuş olaydı. yeni bir Karaoğlan doğuyor gibi bir hava olabilirdi bu ülkede. herkes o kadar bıktı bu akp zihniyetinden. gel gör ki ben bile şu an bunları yazarken kendime inanmıyorum ve çok kızıyorum. tabanın sağın solun her yanın kalleş dolu be selo olmazsın olmamalısın.
ama sen bana uzun uzun hdp de.
ama sen bana uzun uzun hdp de.
zeki, bilgili, genç, dinamik, eli ayağı düzgün ve esprili bir lider adayıdır.
kılıçdaroğlu faktörü olmasa oyumu ona verirdim.

türkiye için gerekli bir adam.
rahmetli kemal sunal ne olduğunu söylemiş.
https://www.facebook.com/...M/videos/900632643329157/
(bkz: çok bölücüsün keşke ölsen)
bu insana solcu diyen zihniyeti sorgulamak gerek. neymiş işci emekcinin yanındayız. ikinci akp. ikisininde derdi ülkeyi bölmek. ikiside dış güçlerden yardım alıyo. ikiside vatan evlatlarını öldürüyo. (bkz: hdpye oy vereceklere küçük hatırlatmalar).
ne kadar parlatırsan parlat, kösele ışıldamaz sözündeki kösele.
"cumhurbaşkanı akp için oy istiyor. başbakanın işini de o yapıyor, yazıktır. başbakanı yedirmeyiz!" diyerek sabah sabah içtiğim çayı püskürtmeme neden olan şahıs. allah iyiliğini versin selo, boğuluyordum az kalsın.
bu aralar sürekli gol atan siyasetçi.

demirtaş, "hdp baraj altında kalırsa süper olur" diyen başbakan yardımcısı akdoğan'a, "bütün parlamento ak saray'a bağlansa daha süper olur" dedi.

http://ajtr.me/cep6

yarmıştır.
Tarihin en kanlı terörünün destekçisidir.

Evet tekrar tekrar belirtmek istiyorum.
yaklaşık olarak 1480 entry girilmiş bu değerli zatın ismi altına. ve neredeyse %95'i samimi değil demiş.

lan dalyaraklar cumhuriyet tarihin boyunca gelen koydu, giden koydu sen hiç kimsenin niyetini sorguamadın, sorgulama zahmetine bile girmedin.

ve son 13 yıldır götün dönük, uzanan saçların sıkı sıkıya tutulmuş ve hardcore bağlayan bir aç dev var. ve sen hala niyetlerini sorgulama gereği duymadın, duymuyorsun.

ve sen kalkmışsın ilk kez sana su uzatan, alnındaki teri silmek isteyen birinin iyi niyetini sorgulamaya çalışıyorsun.

saray yapanları, çalanları, tecavüz edenleri, ayakkabı kutularını, boğazındaki ekmeğe göz koyanları sorgula zaten sokak seni bu adama götürür.
Devlet*in adamı. Askerlik anılarını anlatması gerekir.
pek bi demokrat keko...

nedense hiç toprak ağalarından

çocuk gelinlerden

bireyciliği engelleyen feodailteden

katillerden bahsetmiyor.

kafayı chp'ye takmış onla uğraşıyor, tayyip abisinin yancısı...

pek bi demokrat tabi, hem hümanistmişte, hassiktir be...
rahat adam, sebebi ise siyasi pozisyonuna 0 stresin dnk olması. Çok rolcü biri, sahte özgüven ses tonu uygular.
Bu adamı sevgi pıtırcığı yaptılar.taksim kabemiz dedi.
neden taksim'e kabemiz dedi.

çünkü taksim bunların yandaşlarının iş yaptığı yerler.
otopark mafyası,
Beyoğlu uyuşturucu işi,
Kaçak elektrik,
sigara kaçakçılığı,
Buradaki haraç işleri hep adamları tarafından dönmektedir.
tabiki taksim kabemiz diyecektir.
(bkz: son faşist Bükücü)
namaza şu şekilde niyet eden siyasetçi:
niyet ettim obama rızası için peygamberim abdullah oçalan döndüm kıbleye kıblem taksim.
türkiyenin en entel ailesinden gelir kız kardeşlerin çoğu modacı gurme vs dir kardeşlerden en az okuyan kendisidir . Kendisi ankara hukuku 2. Bitirmiş ve siyasete atılmıştır siyasete atılma hikayesi de var tabi .
Adana ABD konsolosu, Ekrem Dumanlı ve baron F. Türkoğlu ile yaptığı gizli toplantı için özel uçakla tatil yaptığı Marsilya'dan Üsküp'e geçmiş.

özel uçağın sahibi ise Tüsiad'la işbirliği yapan Benenson Strategy Grubu.

dağdaki terörist cilalanıp parti başkanı olmuş takım elbise giyince medenileştiğini sanmış.

adam! dağda değil masa başında teröristlik yapıyor.

https://twitter.com/RuzgarBeyZap06/with_replies
Selocan denilse yeri şirinlikte kürttür.

(bkz: Kürtten evliya)
şu an fox tv deki yayınını izliyorum. şahsen konuşmalarından böleceğiz havasını hissediyorum hafiften. kanımca şu an barış nidaları atması insanları etkilemiyor pek. ancak çakma devrimcileri etkisi altına alabilir bu şekilde. ülkemizdeki ağır top insanlar böyle götü, başı oynayan birine destek çıkmaz kesinlikle.

hayatta hepimizin bildiği bir gerçek var. zirveye çıkmak kolay, zirvede kalmak çok zordur. demirtaş şu an gazını aldı. erdoğanda öyleydi zamanında.

yayında pkk ile yürüyor fox tv muhabirleri. doğru olan budur zaten. ben bu adama oy atmayacaksam sebebi pkk. koalisyon yaparak falan diyor. olacak senaryo belli. hdp, akp koalisyonu olacak.

bunaldım vallaha.
belki siyasi akıl bakımından şuan adı geçen 4 liderden en ileride olanı başka işlere bulaşmayıp sadece siyaset yapsa alır yürürdü belkide.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar