bugün

selahattin demirtaş teröristlerin bile cenazesine giden bir pij dir.
Bu itin ve tüm hdp partisine giren çıkan,içinde olan herkesin ya öldürülmesi yada cezaevinde çürütülmesi gereklidir.
diyor ki doğu fakir kalsın, böylece pkk sempatizanı çoğalsın.

http://www.habergzt.com/d...ulluk-sorunu-degil/15833/
O
R
R
O
S
B
U
Ç
O
C
U
Ğ
U.
Cerablus ile azez in Türk ordusu tarafından birleştirilmesini maal maal izleyen hayvanat.
Almanyaya gitmeden gitmeye gercek yuzu ortaya cikan siyasetci.kendisine oy vermisligim de olmustu benim simdi cidden cok pismanim bariş dedi kardeslik dedi kan dursun dedi ama yalanmis be selo bizi kandirmissin niye boyle yaptin ki simdi ne farkin kaldi ki muhalefet ettigin insanlardan

Edit1: Simdi selo efendi kemal kilicdarogluna suikast olayinda amasiz fakatsiz teroru lanetlemisti saldiriyi kinamisti. Simdi bu adam alamanyaya gidip pkk teror orgutu degildir diyor.e saldiriyi pkk yapmisti hatta ustlenmisti be selo Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Edit2: Biz duzen partisi degiliz biz farkliyiz diyorlar ya bu partiyi savunanlar. Bok duzen partisi degilsiniz afedersiniz, duzenin eli kanli ikinci partisisiniz efendim. Amasiz fakatsiz askerlerimiz disinda eline silah alan herkesi lanetleyeceksin kardesim silah guzel bir sey degil.
zaman zaman kendisine söverek artı oy kasabilirsiniz.
kravatlı terörist. görsel
orusbu cocugu diyecem ama orusbu cocuğunun da bi şerefi var. buna başka isim bulmak lazim.
Arkadas dokunulmazliklar eger kalktiysa bu serefsizin dölü neden hâla alinmiyor iceriye ?
inşallah tecavüzcüler koğuşuna düşersin ama içeri girmeden gebereceksin itoglu.
sen geberdikten sonra karın kötü yola düşer inşalah.
Son günlerde ismini solda her gördüğümde "içeri alındı" haberini okuyacağım diye heyecanlandıran terörist destekçisi.
Çok güzel saz çalan halk ozanı.
çıktığın delıge de kaçsan gebereceksin. bekle ve gôr oc.
türküm be iddaa ediyorum ki bu adam gördüğüm en iyi siyasetçi. kk ve rte yi cebinden çıkartır. keşke liberal demokrat partisinin başında olsaydı.

peşin not: linç edebilirsiniz sorun yok. terörist ilan edin soru yok. düşüncelerime kimse pranga vuramaz. 2 artı yerine 10 eksi alayım hiç sorun değil. Ulusözlükte eksi almak bir onurdur.
senin yerinde olsam kendim teslim olur içeri girerdim. çünkü içeri girmek senin icin kurtuluş olacak. az kaldı ge.be.re.cek.sin bekle ve gör.
iki cümleyi bir araya getiremeyen ama nasıl oluyorsa bu sözlükte yazar olan yaratıkların ana avrat küfür ettiği siyasetçi. aynı fikirde değilseniz yazabiliyorsanız yazın bizde anlayalım yanlışını doğrusunu.
katil, oruspu cocugu, terörist, ibne, eşcinsel, yavşak. kan emici vampir.
görsel
Bu adamın elinde şehitlerimizin kanı varken sevmek bi yana sempati duyanları bile vatan haini olarak görmek lazım.
aklıma 2 tane atasözü getiren.

1- (bkz: besle kargayı oysun gözünü)
2- (bkz: öküz öldü ortaklık bozuldu)

bu atasözlerindeki ibnenin biri belli. ikinci ibneyi bulunuz...
cehennem'in varlık nedenini anlama sebebidir.
kazdığın hendekler sana mezar olacak katil demirtaş.
kahpenin oğlu, pezevenkin evladı. kam emici vampir.