bugün

üzerinde düşünülmesi, kafa yorulması ve bir an önce bulunması gereken yollardır.

e- aşkım geçen ahmet bir şeyden bahsetti.
k- nedir aşkım?
e- seks.
k- ahmet'le mi konuşuyorsun sen bunları?
e- yok aşkım, aslında senle konuşmak istiyorum.
k- benimle seks mi düşünüyorsun sen?
e- yok aşkım ahmet'le düşünüyorum.
k- !?
mukavemet hocam derdi ki uygulayarak öğretmek en güzel yöntemdir. deneyin deneyin.
minibüs ücretini bile bir kızın bir erkeğe, uzatması için korkarak verdiği coğrafyamızda, imkansızdır.

(bkz: based on a true story)

not: elbette haklı oldukları kısımlar da yok değil ama paranoya da baskın çıkabiliyor.
Kızların zaten bildiği bir şeyi onlara yeniden anlatmanın gereği olmadığından, konuşarak yakacağınız kaloriler sebebiyle boşa enerji sarfiyatına yol açacak eylemdir. seksin ne olduğundan bihaber * kız kaldıysa, devlet babanın acilen bu kızlarımızı koruma altına alması gerekmekte.
+istemiyorum
-bir kere deneyelim beğenmezsen bırakırız.
- Evli çiftler sağlıklı bir seks hayatlarının olmamasından dolayı boşanıyor lan...
öncelikle güzel olduğunu erkeklerin fark etmesi lazım ki kızlara anlatabilsinler. öküz gibi yaklaşırsanız anlatamazsınız tabi.
(yaş 14 ile 16 arasındaydı sanırsam...böyle olan bir rivayet halk ağzında dolaşmıştı...)

erkek: 'bak biz şu anda aha burada birbirimizin içine düşebiliyorsak; aman aşıksak yani... kem küm...'

kız: 'eee ne anlatmak istediğini tam olarak anlayamıyorum taaam mı 'erkek'...'

erkek: 'yani şey diyorum, hani ne iyi bak iyi ki sevişmiş annenle baban... [?hani biz de mi denesek?]... '

kız: 'aaa bi keresinde benim annemle babam öyle şeyler yapmaz. ikisi aynı yatakta bile uyumadı hiç.'

erkek: 'cigerimin yan koltuğu bazen çiftler beraber uyumayabilir ama...?'

kız: 'işte ben de onu düşünüyorum... annemi geçen gün 'nebahattin' teyze ile öpüşürken yakaladım...'

erkek: 'yavrum sen nasıl oldun?'

kız: 'annemin kızlık adı 'muhittin' miş...'

erkek: '' (bkz: böyle sevişki yerin dibine batsın !)' kızım seninkiler travesti...'