bugün

bu başlığın altına geçen gün yine sevişiyorum bakınızı veren toptur.

hatta bununla birlikte; "biz onu pipisi kopsun veya kukusu kurusun diye sözlük yazarı yapmadık." evet kopsun pipim, kurusun kukun.

ne kadar da ilginç. gün geçmiyor ki "amına kodumunun abazanı siktir git başka yerde yaz" tarzı düşüncelere sevk eden bir başlık daha açılmasın. herkes abazan anasını satayım. freud boşuna dememiş insan seks için yaşar diye. şu sözlükte şu an online olan 375 küsür yazarın yaklaşık 376 tanesi seks yapmak istiyordur. ancak bunun için gerekli koşulları sağlayamadığından bu eylemi gerçekleştiremiyor yazar kardeşlerimiz.

mesela ben. tek kişilk oyunlardan oldum olası nefret ettim.

şu güne kadar seks yaparken entry giren bir adamın varlığına şahit olmadım. elbette herkesin yatak odasına da girmedim. haydi gelin çemkirin abazan diye ancak sözlük yazarları da dahil olmak üzere 17 22 yaş arası herkes abazandır. hatta bu yaş aralığını verimsiz kullanmışssa kızlar 37, erkekler 49 yaşına kadar abazandır.

sonra tespit yapınca da sıçma diyorsunuz. bi siktrin gidin.
seks yapacak kimsesi olmayanlarin avuntusudur;
+ulan sözlükte yazi yazmak varken ne gereği var şimdi, o kadar inleyip ter dökmenin..

(bkz: kız m*ksem bu kadar keyif almam mamut abi)

(bkz: avuntu edebiyatı)
(bkz: evde rus vardı da biz mi zikmedik)
insanlara 7/24 sevişin çağrısı yapılan başlığın adıdır. hayır
seks için partner bulamayıp, klavyeyi zorlayan yazardir. abazalık zor zanaat.
(bkz: sözlüğün orgazma eşdeğer olması)
zihinsel orgazm metodu. Çok daha rahatlatıcıdır.
şu güzelim ortamı mahvetmektir en piçinden. kafa karıda kızda veyahut italyan erkeklerinde. sözlüğe ne verebilirsin ki sen ey 22 yaşını henüz tamamlamamış insan. hele bir olgunlaş, öyle gel buralara. mysql ağlıyor sonra, sikiyorsun sözlüğü üçüncü sınıf başlıklarınla.
hem seks yapıp, hem sözlükte yazmadığının garantisini kim verebilir dedirten hal ve gidişat.
Sözlüğü miktiği için cinsel yaşantısında boşluk oluşmayan yazarın söylevi.
(bkz: yazışma seviş)
(bkz: urfada oxford vardi da bizmi gitmedik)
bazen ikisini aynı anda yapmaya çalışan yazarlar vardır. sol frame biraz dikkatli incelendiğinde bu durumu görmek mümkündür.

(bkz: sözlükle sevişmek)
Gece yarisi sevgilinin yanindan kalkip sozluge entry girmektir.
iş yerindeyken seks yapmak yasak olduğu için, tercih edilen durumdur sözlüğe yazmak. büro fantezisi bana uygun değil. *
7/24 sex yapan birilerinin varlığını düşünmek sanırım mümkün değil.
allah benim belamı vermesin oda da hatun yatıyor ben kalkmış burda entry giriyorum.

* Sen benden daha iyilerini hak ediyorsun bebyim , hem bak burda tam senin istediğin gibi insanlar varmış.
Yazmadığımız zamanda hep seks halindeyiz çok şükür.