bugün

(bkz: yediğimiz yarrağın haddi hesabı yok)

kim olduklarını bilmediğim ama ne diyeceklerini tahmin ettiğim yazarlardır.
9 kız ve bir tek ben olursam kesinlikle katılacağım durum.
çoğunluğu izlemeye geleceklerdir.
çok kalamam ama kapıdan bir uğrar iki dil atarım dediğim. böyle sosyal sorumluluk projelerine destek olunması gerekir.
(bkz: kamçıla beni heri)

ben gelmem, gelsemde sikmem, siksemde boşalmam, boşalsamda evlenmem, evlensemde... harbi ben zaten evliydim lan.
(bkz: ellediğim 2 meme yediğim yarrağın haddi hesabı yok) *
çinçinden bir kamyon bonzaisever arkadaşım ile katılacağım parti. neticede sosyal projelere ne kadar duyarlı olduğumu eş dost bilir.
Biraları kapıp geliyorum.
katılanların hepsi erkek olursa nasıl bir yol izleneceğine dair detaylar belirtilirse katılacağım parti.
sosyal sorumluluk projesi denmesine rağmen hala seksist bir yaklaşımla cinsiyet sorgulayan densizleri gösteren parti. olaylar akışına bırakılacaktır, bu kadar da çekingen olmayın evladım.
ben değil bir arkadaşımız gelir.
(bkz: seks partisine diye çıkıp halısaha maçına gitmek)

olası açılacak başlık.
sirf o kirmizi bardaklarin gizemini cozmek ve kopek gibi bira icmek icin gelirim.
harun abi'ler gelir, o durumda da içer, geyik yapar ve dağılırlar.
oradan da kokoreççiye geçersek neden olmasın.
hilkat garibeleri vs ucubeler tarzı olabilecek bir partidir, kimsede tip yok meymenet yok, eskaza oluşan bir embriyo nasıl dünyaya zuhur eder merak ettirici.
beni yazın. tek şartım var tezgahımla gelirim. evet.
''Sade fuhşumuz eksikti, evet, Ruslardan
Onu da ikmal ettik mi bizimdir meydan...''

Mehmet Akif Ersoy
kız olmayacaksa uzak durulmalıdır. gay orgy olur sakata geliriz.
kasap açalım ete para vermeyelim, bir birimizi s**lim göte para vermeyelim. parti neredeydi?
Geliriz elbette.
Aynı zamanda "am var" denince de gelecek olan yazarlardır.
Tek böbreğim olduğundan dolayı katılamayacağım organizasyondur.
sadece erkekler geleceği için gelmek istemeyeceğim partidir. gidenlere saygım var tabi.
(bkz: sausage fest)