bugün

şehvet götürgeci, libido öldürgeci dünya ahiret kezban davranışıdır.
insandaki seks zevkini kaciran kezodur.
çay koy gel tepkisine neden olur.
kalan mola haklarını son saniyelere saklayan kezbandır. strateji geliştiriyordur.
ben yorulmadım sana noluyo denebilir.
Sanki yapan sensin de yoruluyon lan denmesi gerekir.
ayi gibi abanirsan olacagi odur.
Yani üstünden ineyim de aZıcık misyonere yatayım sen çalış demektir.

Kadın erkekten daha güçlüdür sekste arkadaşlar, o ince narin yapısına rağmen alayınızın, ikinizin, üçünüzün var gücünü, o kas bel bacak kuvvetinizi, ne şiddette vurursanız vurur tek başına karşılayabilecek, yumuşatıp, zevke çevirebilecek muhteşem kalça yapısı, çatısı vardır.

Aman aman 10dakikalık performans sergileyecek peh yine kezban, hep kezban. Buldun yani de yorulması derdin oldu.

Size de yazık be.
muhtemelen şişman ve kondisyonsuz biridir.
verene orospu,
vermeyene kezban,

denildiği düşünülüyor. saçma. kezban kavramı konusunda sıkıntıları olan çok insan görmeye başladım.

kızlar hele çok itici bir yakıştırma olduğu için kezban kavramını zina yapmayan kızlara denildiğini sanıyorlar. zina yapmayan kız baş tacıdır.

kezban, kız ve kadınlardaki zerafeti yok eden hareket ve davranışlarda bulunan kızlara yakışan bir isim. misal bıyık bırakmak veya kıllılık hoş değildir. kolları kıllı bir kız iticidir. kezban denilir ama zina yapmıyor diye kezban denilemez.

kezban kavramı konusunda bilgi sahibi olduktan sonra, seks esnasında yorulan kızcağıza gelelim.

kendisi neden kezbandır ?!

yorulduğu için mi ?

seks yaptığı için mi ?

hani seks yapmadığında kezban oluyordu ?!

kezbansa bir kere yoruldum demez sikilmiş pekin ördeği gibi vırık vırık konuşur, ''yırıldım askhım .s.s' der.