bugün

aklıselim herkesin yapması gereken uygulamadır.
( içerik olabilir ) başlık asla.
sözlükte uygulanması gereken yeni trendtir. seks içerikli başlıklardan bunalan sözlük yazarları bu şekilde davranarak bu başlıklardan kutulunmasına yardımcı olabilirler. entry girmeyi bir yana bırakın yorum oylama bile yapılmayarak bir nevi protesto yapılmalıdır.
icinde entry olan baslikla irdelendiginde daha bir ilginc oluyor tabii bu durum.
cenabet eder adamı efendim. akşam akşam. töbe töbee... *
girilmemelidir.bakarsınız abdesttiniz bozulur.
allah muhafaza gaylık başlangıcı olabilir. tanrı hepinizi korusun...
(bkz: cinsel perhiz)
yaran yanlisokumalar:

seks baskalarina entry girmemektir
(bkz: seks başlıklarını protesto etmek)
eksi manyağı olmaktan kaçınma hadisesi. * edit *
günah olduğuna inanılabilir.
klavye başında tatmin olanın eglencesi olmaktan sakınmak.
(bkz: yiğenim öyle diyon da başlığın altı entry dolu)
insanın özgürlük hakkını istediği gibi kullanmasıdır.
girmek değil, girememek. tam niyetleniyorum yazacağım bir şeyler. bende güzel bir hareketlenme oluyohşş.
Sevişmek için alev alev yanan, tutuşan, anal seks isteyen, sahip ol bana hulusi diye inleyen, incecik ayak bilekli, portakal kadar diri göğüslü, daracık fındık kalçaları olan kıvır kıvır sevgilisine, "sen çocuklarımın annesi olacaksın semiha, seninle öyle pis şeyler yapamam, annıyor musun, çıkar bunları aklından, evinin namuslu kadını ol," cevabını vermekle aynı mantığın ürünü olan hadise.
(bkz: muhafazakar yazarlar)
Seks başlıklarını sol framede tutup prim yaptırmamak için alınan karar. Bu sayede troll pinçler kudurur ve sıradaki hedef olan Atatürk'e saldırırlar. Ondan da tepki alamazlarsa dine kurana falan yönelenleri olur.