bugün

birçok kimsenin ortak dileği. banka kredisiyle futbolcu almakla olmuyor bu işler. hey gidi hey.
adamlar artık o kadar fanatikleşmiş o kadar sapıtmış ki heralde (Allah korusun) Galatasaray uçağı almanya ya giderken düşse bayram edicekler o derece bir fanatizm var yazık.
açıkçası avrupa'da oynayan türk takımlarını fanatiklik uğruna sırf ezeli rakibi yenilsin diye avrupa takımını tutmaları çok saçma. tamam türkiye'de yap fanatikliğini ama avrupa'da ne alaka? senin kenetlenmen gerek. türk takımı türk! bunu sadece bir takım yapmıyor herkes bunu yapıyor. kimse işte fenerliden ne beklersin yada cimbomlu işte bunlar hep aynı filan demesin. hepimiz yapıyoruz. kimse kimseyi kandırmasın. gerçekleri görelim. ve avrupa'da ülkemizi temsil eden takımları sonuna kadar destekleyelim.
schalke 5 atacak (bkz: öyle bir dünya yok).
aç tavuğun ambar hayalidir.
gökten kemik düşmesini bekleyen yazar hayalidir.
gerçekleşmesi epey zor olan tahmindir.

--spoiler--
afellay sakat, marta kadar oynaması beklenmiyo.
Christoph Moritz sakat, onun sakatlığının ne kadar süreceği belli bile değil.
Raffael'i aldılar fakat şampiyonlar liginde oynayamayacak.
Holtby gitti.
vs.
--spoiler--

edit: marica da sakatlanmış oda galatasaray maçlarında yok.
peki bundan bizim çıkarımız nedir diye sorulması gerekir.
kim lan bu birçok kişi amk. gökten kemik yağmıyor işte boşuna dua etmeyin.
hayal ürünüdür biri beş yerse oda schalkedir.biraz objektif bakmak lazim.not:fenerliyim
galatasaray avrupa da sıfır çekecek gibi bir boş temennidir.

bunu canı gönülden istiyorlar. psikolojileri o kadar bozuk ki galatasaray'ın bir üst tura çıkmasını artık kaldırabileceklerine inanmıyorum. o yüzden kendilerine sabır diliyorum.
toki arena'da kaçırdıkları goller, gese'nin balı neticesinde gerçekleşmedi.

almanya'da olacaktır büyük ihtimalle.
schalke nın elemesi normal olur da, eğer galatasaray elerse o gün sözlüğe giremeyecek milyon insan tanıyorum.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)