bugün

girilecek ilişkinin sonucunu önceden tahmin ettiği için korunur kendisi. Vede her türlü tedbiri almıştır. Yani sağlamdır. Sonra birde hemşire fantazileri vardır ama sırf onun için kıyafetlerini giyeceğini sanmıyorum.
kafasını attırdığınızda sizi öldürüp kaza süsü verebilir. Kim vurduya gidersiniz mazallah.
hasta olunduğu zaman bedavaya getirebilirsin.
soğuk olurlar onlar, meslek gereği derler. katı olurlar. bırakın fantaziyi falan, hastane de hiç denk gelmediniz mi öylelerine? söylemedi demeyin.
hastalığınız ne kadar tiksindirici olsa da (basur, kıl dönmesi, v.s) seve seve sizinle ilgilenecektir. midesi bulunmaz.
hemşirelerle ilgili duyumlara bakılacak olursak, çok şey bildikleri düşünülebilir.
not:rahatlıkla seks konuşabilirsiniz.
kazara çocuğunuz olmaz sadece isteyince yaparsınız.
çok temiz olup çok yıkanırlar. ter kokmamaya özen gösterirler.mis mis.
susss portresinin çekiçilğinden olabilir bana bile çekici geliyor erkek hemşire çok fena mesela.
doktorla tanışma ihtimaliniz yüksektir.
bide doktorla çıksaydım kim bilir neler olurdu dedirten avantajlardır.
çok kötü bi durum bütün gün hastenedeki hastalardan bahsederler bide amelliyata giriyorsa nekadar iğren olay varsa anlatıyorlar hiç tavsiye etmem.
hastane gibi kokar şimdi o. bide bulandırıcı.
not: ambulanscıysa bu, boynuzlanmayı göze alın derim yani.
yanınızda kimse kolay kolay gürültü yapamaz. bide çay sıkıntınız olmaz, muhakkak yanında hazır kıta bir kupa çay vardır.
çantası ilaç deposu gibidir. pastilden ıslak mendile her ihtiyacınızı karşılar.
ilgisiz kalınabilir. herhangi bir avantajından çok zarar getirir.
içerik bulunamadı.
ameliyathane de sevişebilir, doğumhanede sevişebilir, sedyede sevişebilir, ambulans da sevişebilir götünüz yerse morga kadar yolu var.
eğer hemşire olan kişi brezilyada ise tek yararı 2014 dünya kupasında otel parası vermeden brezilyaya gitme şansıdır.
hemşire fantezisine daha uygun olduğunu düşünüyorum efem.
bayildiginiza dudaginizdan operek ayiltirlar. digerleri de yapar demeyin onlarinki ilac gibi. yeah dude.
sıra alma derdiniz olmaz. sizi araya sıkıştırır, işinizi halledersiniz. ilaç mümessillerinin getirdiği; kalem, çakmak, masa aksesuarları gibi eşantiyonları size verir. hastalandığınızda poponuzdan iğne yapar. deneme amaçlı ilaçları kullanma imkanınız olur. canınız sıkıldıkça tansiyon ölçtürürsünüz.
ömür boyu ayda bir enjeksiyon yaptırmak zorundaysınız, süper bir avantajdır. illa hemşire olması gerekmez doktor da olabilir, yeter ki işinizi görsün.
avantajı yoktur.
hemşire erkekse pek de avantajlı olmayabilecek durumdur.