bugün

Kendini bilmeyen kültür seviyesi belli noktaya gelemeyen,sadece kendisini düşünen bencil varlıkların yapmış olduğu şeydir. içerde gerçekten arrest olmuş hasta varken sırf müşahede de mide bulantım var benle ilgilenin diye acil servisi yıkan hasta biliyorum. Ablacım içerde ki arrest be gözünü sevdiğim, bu bencillik neye dayanıyor?
hastalara şifa dağıtmaya çalışanlara, saldıran bir topluluk ne yazık ki ülkemizde çok sayıda var.
şiddet her yerde.

ekonomin yoksa şiddet doğurur.
Gerekli yasal düzenlemeler ve ağır cezalar gelmediği sürece daha çoook şiddete maruz kalırız.

Adamın g.tünden öyle bir kan alacaksın ki, ibret-i alem olacak, saykonun, denyonun ödü kopacak!
Karakolda ifadesi alınıp salmaya devam edilirse, yakın zamanda, ne can ne de mal güvenliğimiz kalacak.

Kanunlar ve cezalar yetersiz!
Ankara, duy sesimizi!
Hatta imdaaaaaaattt!
2022ye göre %86 artmış.
kaynak: (bkz: fox tv)
Yok şu önlemi aldık bunu yaptık yok şu bu. Hepsi hikaye gerçekten. Verilerde bunu gösteriyor. Yurt dışına gitmem için sebeplerden biri daha.
olmaması gereken şey ama en sonki olayda doktor kızın saçını okşuyor diye dövülmüş ve döven kişi tutuklanmış bile! tanımadığın kızın saçını okşamak da nedir!
iyi günde kötü günde hastalıkta ve sağlıkta bla bla bla.
Acillerde pratisyenler her boka grip soguk alginlığı tehşisi koyuyorsa sonra eve yolladığı o hasta ölüyorsa caizdir.hele hemşireler tam katliyamdir tansiyon ölçmeyi bilmiyorlar.karının 12 ölçtüğü tansiyonu arabaya gidip 3kere ölçüp 15gören ben şimdi ne yapayım.çok sorumsuzluklar dönüyor.
Sağlıkçı olmak bile şiddetin ta kendisi. Yılbaşı günü herkes eğlence düşünürken bizim tek istediğimiz iki dakika oturup sızlayan kemiklerimizi dinlendirmek.
Doktorlar eskiden bu akepelileri hep hor görürlermiş cahiller diye ama şimdi bakın doktor bile dövebiliyorlar...
Bir sağlık çalışanı olarak diyorum ki, sağlık çalışanları haddinden fazla yükle ve geçimlerine yetmeyecek paraya çalışıyor. Bundan dolayı yaşanan aksaklıklarda buna neden olanlara tek söz etmeyip sağlık çalışanlarına saldıranların aasoç.