bugün

Uludağ sözlükte sağ tarafta gösterilen reklamlardır. ateist kaynadığını düşündüğüm sözlükte islami evlilik siteleri tıklanıyor mudur acaba?
yoksa ateistler kapalı bayanlardan mı hoşlanıyor...
sürekli kapalı modda olması, dikkati çabuk dağılan yazarlar için iyidir.
zayıflama ürünleri ile ilgili çıkan reklamlardır.
gizli mesaj olarak, çok oturdun kaldır kıçını, gez dışarıda demek istiyordur.
an itibariyle 29 yaşında öğretmen olduğu iddaa edilen bir bayanın fotoğrafı vardır. *
lanet ettiğim reklamlardır.artık reklamı çıkan malı alacağım varsa da almayacam öyle iğrendim.
sözlüğün düzenini ve göz zevkimizi bozan kocaman reklamlardır.
üzülerek belirtmekte fayda var ki ciddi anlamda dikkat dağıtıyor bu reklamlar. umarım paranızı ödemezler ve siz de kaldırırsınız o bannerları oradan kısa zaman da.

şaka ln. şaka. tamam hadi ağlama dursun orada. tamam. oy oy oyy kıyamam. hımmm.
bir zamanlar para kazanmayı hayal ettiğim ve ben kazanamıyorsam kimse kazanmasın die bencillik edip tıklamadım reklamlardır.
firmalar ne veriyorlarsa iki katını vereceğiz aramızda toplayıp, yeter ki kaldırın şu zımbırtıları artık. zaten açım bir de utanmadan burger reklamı koymuşsunuz.
Gecenin bu saatinde hamburger ve kola resimleri ile donatılmış olan ve karnımın acıktığını hissettiren küçük kareciklerdir.
şu pegasus mudur nedir uçak firması reklamınıza s*kayım be bu ne lan megabaytlarım gidiyor sokuk reklamlarınız yüzünden iyice bozdu bu sözlük kendi kendine video çalışıyor habere.
güncel Önemli Başlıklar