bugün

(bkz: mal)
gerçekten sahip olduğu bıyıklarına anlam katan kızdır.
Böyle şeyler yapanlardan çok kez görmüş olmama rağmen hiçbir zaman "yahu mal mısın, niye böyle birşey yapıyorsun?" diye sormaya da cesaret edemediğim tiplerdir.
mal olup olmaması kıza bağlıdır. eğer güzel kız ise sempatik gelir kezban ise zaten bıyıklıdır hiç çekilmez.
Dudak üstünde saça gerek yoktur. Onların yeteri kadar bıyığı vardır.
bıyıklarını aldırmak için kuaföre para saçan ama iş poz vermeye geldi mi saçını bıyık yapıp şebekçe poz veren hatun kişisi. madem bıyıklı poz vermek istiyon doğal ol, aldırma bişeyini.
cinsiyetinden memnun olmayan kızdır.
komik olmak ayagina biyiklari saciyla kamufle eden kizdir.
görüldüğü yerde gerekli malzemelerin temin edilip imha edilmesi gereken kızdır.
gerekli malzemeler;
fırıncı küreği.
sadece eğlenmek istemiştir. kezbanlarımıza sahip çıkalım. onlar türkiyenin milli değerleri, turistik değerimiz.
Yüzünün bir kısmını kapamaya çalışan kız.
bıyığı çıkmayan genci kıskandıran kızdır.
Iki hafta kuafore gitmese sacini kullanmaya gerek kalmayacak kizdir.
fotoğraftaki kız gibi doğal olacak cesareti olmayan yapay hatun. http://www.egonomik.com/w...s/2011/11/biyikli-kiz.jpg

(cümlenin başındaki kız kelimesi için tüm karşı cinsten özüt diliyorum.)
Amacı nedir bilinmez.
büyüyememiş kızdır. iticidir.
1. 2. sınıfta yapılırdı onlar genelde. kolu ısırıp saat yapmalar falan.
iticilikte sınır tanımayan kızdır.
ağzının ortasına fırıncı küreğiyle vurulması gereken kızdır. bir başkası için.

(bkz: dudak bükerek fotoğrafa poz vermek).
oysa bazıları doğuştan şanslıdır. bıyık için saçlarını çekiştirmelerine gerek kalmaz.
bütün fotoğrfları bıyıklı olan, hasır şapkalı ve ekose golf şortlu arkeologlara özenen gereksiz kızdır.
Temel birgün çok acıkır bir lokantanın önünde durur ve yemeklere bakar birini görür yemeğini yemiş hesap öderken sakallarını gösterip ben ajanım der adam ve para vermez temel şaşırır birazda bekler bakar bir kişi yine yemek yemiş ve hesabı öderken sakallarını gösterip ben ajanım der para vermez temel içeri girer bi güzel karnını doyurur kasaya gelir adam parayı ister temel pantolunun düğmesini açmak üzeredir ki ben gizli ajanım der.
bu kızlar galiba böyle bir şey demek isterler.
iticilikle güzel olabileceğini düşünen kezban görünümlü ama kimi zaman da çok tatlı olabilen bir nevi adnan hocamızın kedilerine verilen isim.
çok itici göründüğünü düşünüyorum.
sikilir.
güncel Önemli Başlıklar