aslında tam yazacaktım ama sıgmadı orjinali,saclarını uzatan dar pantolon giyen kasıntı cirkin kültürsüz varos metalcileri olacaktı.Evet efenim vardır bunlar bilhassa kadıköyde extreme derecede bulunuyorlarmıs. kadıköye pek gitmememe ragmen bir işim düştü ve bir prova stüdyosuna gittim aman allahım içerisi zaten bir insanın kaba etleri kadar bi de toplanmıslar 7,8 kişi ne yapıyorlarsa artık* bunlarla burun buruna temas durumunda kaldım. bi kaç tane erkek ve ayrıca 2 tane de götüne basına siyah makyaj yapan gotik kızlardan vardı.Dogal olarak suratsız ve de meymenetsiz tiplerdi tabii ben medeni biri oldugum için selam kelam ettim ama böyle bi soguk savas yasadık bir süre sonra ben muhattabım olana aylık prova ücretini sordum fln adam sanırsın ahmet san'ın yandan yemisi ya da ne biliim woodstock ı ben organize ettim lan triplerinde belli ki orda calısan büyük ihtimal lise terk ümraniye nin isyankar metalcisi. neyse uzun lafın kısası zaten bu ayılarla aynı ortamı paylasmak istemeyecegimden, bu cirkin insan yavrularını fazla zorlamadım ve kendi habitatlarında bırakarak dısarı cıktım, yürüdüm, insanlar,kuslar,cicekler fln
buyuk ihtimal dangalaklikla, metalcilik birbirini zorunlu olarak gerekli kilan ozellikler degildir bu insanlarda. ama tabi ikisini birden ustunde toplamis insanlar var, yok degil...
(bkz: silinmesi gereken başlık)
(bkz: alakasız başlıklar)
(bkz: bir siktir git ya)
(bkz: sac benim hayat benim sana ne)
(bkz: siparismisiniz)
her gördüğü dans yarışmasına atlayıp da break dansı yapan rapçilerden çok daha derli toplu ağırbaşlı tiplerdir.
Sanırım baybarsın da dahil edilebileceği dangalaklar klübü. bu kişiler kollarının altındaki ve genital bölgedeki kılları da uzatırlar.
yakisikli,ahlakli cocuklardir.
kıl zengin gösterir.
(bkz: önyargı)