biraz kısa mı olmuş sanki ya..uff pf..
k. aşkım saçlarım nasıl?
e. yakışmış canım.
k ama sanki biraz kısa, keşke kestirmeseydim dimi?
e. yok iyi böylee ya.
k, ama uzunken daha iy..
e. kes nalet olası, berbat olmuş.

ve karşıda ki çileden çıkmıştır.istemiyorsan neden kestirdin yani dedirtir ama çok geçtir.
(bkz: sanki saçlarım kısa olmuş,keşke kestirmeseydim.ühühü.)
gerçeklerin daha net görüldüğü saatlerdeki durumdur. kuafördeyken anlamazsınız. eve gel bi aynaya bak. hehe. dank. günaydııın.
+aşkım nasıl olmuş saçlarım.
-çok güzel.
+ama sen beğenmemiş gibi bakıyorsun.
herkes ona bakıyormuş gibi hisseder.
Saçını kesen insan laftan anlamıyorsa ve saçını istediği gibi kesmemişse vurup kafayı ağlaması gereken kızdır. * * * *
aynaya bakıp gülme krizine girdiği anlara denk gelen saat dilimidir. *
'ulan b.k vardı da kestirdim saclarımı' demektir.
aynada, camda, telefon ekranında kendine bakmaktır sürekli..
'neyse bu gece uyuyayım, sabah sevecegim saclarımı' demektir.
YIKAYIP KURUTTUKTAN SONRA BOK GiBi OLDUĞUNU GÖRÜP 2.KERE KUAFÖRE GiDiP iÇiNE SIÇTIĞI SAÇLARI BAŞKA BiR KUAFÖRDE DÜZELTTiRMEKTEDiR KIZCAĞIZ. SiZ SiZ OLUN ACELEYE GETiRMEYiN VE MUTLAKA KURUTUP ŞEKiL VERMESiNi iSTEYiN. iSTEDiĞiNiZi ALMADAN DA KALKMAYIN O KOLTUKTAN.
tam da zırlayıp sakinleştiğim, saçlarımla yaşamaya alıştığım dönemdir, tıpkı depremle yaşamaya alıştığımız gibi.
erkek tarafından farkedilmedğinde ilişki için kötü sonuçlar doğuracak durumdur.

-aşkım bende bi değişiklik var mı bugün?
-(elinde kumanda televizyona bakarak)çok güzelsin canım her zamanki gibi bi değişiklik yok.
-hayvansın fahri.
her zaman, kuaför, onların söylediğinden daha fazla kesmiştir. bu konu, tartışmaya açık değildir. kuaför hep hatalıdır. oysa ki, o, dört parmak demiştir.
şapkalardan şapka beğenme sırası gelmiştir.
elleri sürekli saçına gider. şanslıysa biri uyarır "oynama saçınla" falan diye.
yaklaşık 110 cm boyundaki saçlarına bir bunalım anında yazık eden kızın bir kaç saat saat sonrası da olabilir. yazıktır. üzülür, pişman olur.