hala bunun seçim öncesi bir oyun oldugunu , bakın geziciler neymiş , teröristmiş demek için hükümetin yaptırdığını anlamayacak tiptir.
yaptıkları terörist eylemi bile sahiplenemeyecek dallamalar, halka hangi ideolojiyi anlatıp halkı inandıracaklar diye düşündüren konu.

teşekkür ederim sayın dallamalar ben düşündüm bulamadım. bir zahmet düşünün ama götünüzle değil beyninizle!
Teroriste terorist diyemeyip hala yapilan kahpelige kulp arayan, zekasiz insan avunma beyanidir.
gezici olup gezici teröristtir diyenlerin söylemlerini hazmedemeyen yazarın kendini avutma biÇimi . (bkz: savcıyı dhkpc nin öldürdüğünü sanan ahmaklar)
beyler kesinlikle dhkp c gibi ülkenin kanserli uzvu haline gelmiş bir örgütü koruduğumu, savunduğumu düşünmeyin ancak bir de şu açıdan bakın, içeriden görüşme talepleri geliyor. görüşeceğimiz insanlar şu isimlerdir deniyor. bu isimlerin biri chp de tanınan bilinen bir isim, diğeri güçlü bir siyasi kimlik. bu insanlarda nasıl bir algı yaratır biliyor musunuz? yıllardır bazı fabrika üretimlerinin reddettiği "teröristle masaya oturma" muhabbetini chp'nin ya da güvenilen bir siyasetçinin yaptığı algısını yaratır. zira kimse kusura bakmasın her ne kadar mal bir toplum olsak da, ben bir terör örgütünün elini kolunu sallaya sallaya gelip savcıyı alabileceğine inanmıyorum. belli ki bu iş önceden tasarlanmış ve bazı insanlar bu insanlara kapıyı sonuna dek açmış. bu tamamen "mağdur edebiyatı"nın dibine vurmak olarak çıkacak karşımıza. "bizim savcımızı öldürdüleeeeğrrr, cehapeliler aynı masaya oturduuuğğğ açıklasınlaaağğğr" diyecekler.