bugün

kesinlikle olacaktır....

nasıl olsa tayyip başta diye vatan felan da dinlemez bunlar.
Sahte Atatürk'çülük yapan , savaş olsa en önde kaçacak insanlardır.
Darbe zamanında şöyle bağdat caddesini atmlerine odaklandım durumu anladım adamlar Erdoğanı bahane edip her türlü illegal eylemlere başvurabiliyorlar müthiş bir kafa.
Kurtuluş savaşı zamanı

yine böyle dinci tayfa atıp tutuyor. Savaş çıkıyor ve hepsinin dediği şey şu:

Savaşmayalım zaten biz kazanamayız düşman çok güçlü. Bırakalım willson ilkelerine göre zaten anadolu da bir kaç şehir bize kalacak.

Evet peki ya savaşan kimdi ? Atatürk ve Atatürk'ün yanında duran insanlar.

Yani kaçacak kişiler belli. Değişen tek şey yılların rakamları.
Bazıları itiraf etmiş zaten bu başlık altına yazmışlar kaçarız gideriz diye. Tartışmak yersiz bunu.
Bu ülkeyi savaştan kurtaran ülke topraklarını yeniden şekillendiren gerici, yobaz ve osmalı padişahları değildi. Bu ülkeyi yeniden ayağa kaldıran Mustafa Kemal Atatürk'tür. Ve CHP nin kurucusudur. O nedenle kimin kaçtığı kimin savaştığı ortadadır. Ve tarih tekrardan ibarettir.
Kurtuluş savaşını referans verenlere söylüyorum. Kurtuluş savaşında bugün chpnin oy aldığı plajlar işgal altındaydı. Savaşan ordumuzun askerleri ekseriyetle iç anadolunun yiğit evlatlarıydı. Hani sizin yobaz dediğiniz konya, kayseri, yozgat, ankara, sivas, tokat, kırşehir, nevşehir falan var ya işte oraların çocukları savaştı. Onlar döktü denize düşmanı bilinde ona göre atıp tutun amk.
yine götçük beyinlerden gelen beyan. zamanında osmanlı ataları nasıl kaçtıysa bu defa da kendileri kaçacaklar haberleri yok. lan geri zekalılar, chp dediğiniz kitle memur maaşı-mühendis maaşı arası geçinen insanlar. kaybedecek vatandan başka hiçbir şeyleri yok. nereye, hangi parayla kaçıyorlar? ama akp öyle mi, her birinde en az bir gemi. gidin bilal'in sikini yalayın biraz da yük gemilerinden birinde size "mal" olarak yer versin. umuyorum ki 3. dünya savaşını abd kaybedecek ve onunla birlikte dünyaya hakim olan bu arap şerefsizler, yahudi köpekleri filan da gidecek. dünya sadece bizim gibi onu iyi yer haline getirmek isteyenlere kalacak. sizi de savaş bitince yozgat'a kitleriz orada tek başınıza ölürsünüz. atatürk gibi size bir daha hak hukuk ve özgürlük vermeyeceğiz. bir verdik, 80 yılda allah allah diye abd'nin altında inleyip vatanı tekrar kurtuluş savaş'ı moduna soktunuz.

edit: bu kadar kansız ve haysiyetsiz olmak için size ne veriyorlar hakikaten bilmiyorum. neyse, yarın öbür gün savaş çıkarsa, osmanlı gibi götünüzü araplara yaslarsınız, onlar da ilk fırsatta sizi sikerler.
bunu telefondan başkomutanlık yapıp, bende meydanlardayım diyip milleti sokağa dökmek suretiyle sağlam bi ara gazı verip, ortalardan yok olan bir adamın köpeklerimi söylüyor ?

kafalar yine pırıl pırıl yanına koyayım. valla merak ediyorum ne içip ne yiyosunuz lan siz.