bugün

Tipsizi çok tipsiz güzeli çok güzel oluyo ortası yok. .
Olabilir ama salaktır.

görsel
Daha önce hiç reddedilmediğime göre olmayan tespittir. Sözde esmer seven kızlar eklesin xd.
dehaların çoğunlukla sarışın erkeklerden çıktığını bilmeyen kızdır.

örnek: atatürk. türkiye cumhuriyetini kurdu. zuckerberg. facebook'u kurdu. trump. ıq'sunun yüksekliğini bilmeyen yok. şu an aklıma gelen bunlar. ama dahiler, genelde sarışın erkekler arasından çıkıyor.
bulamadiklari icin mundar derler.
Benim ne var benim o. Aksi gibi de hayatımda en sevdiğim iki adam da sarışındı ondan mı sevmiyorum acaba. Neyi istesem tersini buluyorum bahta bak ama ısrarla sevmiyorum.
öf bu ben.

sarışınlık erkeğe pek yakışmıyor ya. en azından bazılarına. çok esmer de sevmem. ortası olsun işte.
Sarışınların sari sarı sakalları bıyıkları çok itici olmasından mutevellit haklı kızdır.
Doğru söylemiş esmer erkek candır.
Ne gariptir ki Kavruk tenli erkeklerin tepki gösterdigi kizdir.

Zorla mı kardeşim, sevmiyorum. Yalan mi soylicem? Erkek dedigin Beyaz tenli, siyah saçlı, bal gözlü, kirli sakalli olur.

Sarışınlar alınmasın ama pek feminen duruyor. Kızınca falan ciddiye alamiyorum ben. Puhahaha diye gülesim geliyor yüzüne.
Behlülün oynadığı hiçbir diziyi kaçırmayan türk kızıdır.
Bu gibi kızlara sorulduğunda sarışınları erkeksi bulmadıklarını söylerler.

Hee bu arada.. Esmer seven kizlar favlasin.
Hay Türk kızlarının ağabeyi sevsin sizi.
Ne istersiniz Türklerden bilemedim.
Asil insanların derdi çok olur derler. Hakikaten doğru.
sarışın sevmemeleri sevenlerin yararına. rakipler azalıyor.
aha da ben. ne biliyim la tereyağ gibiler böyle sevmiyom. hele sarışın renkli gözlü hiç sevmiyom. bazı türk kızları hastası oluyor ama.
Kızlar sarışın ya da esmer sevebilir. Türk kızı diye aşağılamaya çalışan angut da muhtemelen nicki minaj vücudu seviyordur ama hiçbir vasfı yoktur. Sonra gider meslek çıkışlı bir kızla evlenip çocuk yapar. Lakim farkına varması gereken bir durum var türk kızı dediğin senin tanıdığın erkek peşinde koşup onun bunun parasını yiyen kesimle sınırlı değil.
Ağır barzo kirli sakallı hayvan gibi tockmacker isteyen tipik keko kezodur uzak olsun.
güncel Önemli Başlıklar