bugün

taraf gazetesinin bugün yapmış olduğu, fenerbahçeli taraftarların anıtkabir'i ziyaret etmesi temalı habere attığı başlık.

http://www.taraf.com.tr/h...rden-anlamsiz-ziyaret.htm
sözcüden şöyle bir konuşma çıkabilir
-atam duy duy. senin partin ne halde, senin tuttuğun takımı ne hale getirdiler.

ata da çıkıp,

+ulan ipneler ben mi dedim şike yapın diye.
Kandil'i ziyaret etmiş olsalardı şıkır şıkır zil takıp oynayacak içimizdeki bölücülerin çamur atması.
oldu canım bi de sana sorsalardı dedirten başlık.
taraf gazetesinin kral çıplak diyebildiği haberidir.
ne alakası var kardeşim manyaklaştınız mı siz.nasıl bir kafanız var.fenerbahçe babanızın malı mıdır.fenerbahçeyi iP,TGB,Cumhuriyetçi güç birliği kadıköy şubesi,add falan mı zannediyorsunuz.
fenerbahçe bir spor klübüdür.kimsenin tekelinde değildir.
kimsenin de siyasi iktidarsızlığını tatmin aracı değildir.fenerbahçe hiç birşeyin bekçisi,koruyucusu değildir.fenerbahçe fenerbahçelilerindir.300-500 tane ip'çi,kadıköy züppesi cumhuriyetçi ergenin oyuncağı değildir.
herkes haddini bilsin.o beyinsiz ideolojilerine fenerbahçeyi alet etmesin.
Fenerbahçelilerin herhangi bir ideoloji veya iPçi Kadıkoy züppesi olduğu için değil 19.07 Dünya Fenerbahçeliler günü olduğu için yaptıkları ziyaretin çarpıtılmış halidir.

Anlayamayan nasıl Fenerbahçelidir anlaşılmaz.
zaytung haberi gibi bir şey.
dünya fenerbahçeliler günü diye götten uydurulmuş şeyi, atatürk ilke inkilaplarına ve devrimlerine bağlılık,biat gününe çeviren zihniyete hadi ordan diyen manşettir,haberdir.
taraf gazetesi günlerdir fenerasyon diyor,şikeci diyor,şu diyor bu diyor, hiç biri kanınıza dokunmuyor, fenerbahçeliliğinize dokunmuyor, böylesine haklı bir haberi sindiremeyen sözde fenerbahçeli aslında azizdevrimsporluların rahatsız olduğu haberdir.
geçen 19.07de de aynı eylemi gerçekleştirdilerse eğer tamam da, diğer türlü tutuklanan kocalarının ardından anıtkabire koşan subay eşlerine dönülmüş.
Fenerbahçe Spor Kulubünün resmi olarak kabul ettiği Fenerbahçe'nin kuruluşunu simgeleyen 19.07 tarihinin dört yıldır "bayram" olarak kutlanmasını götüne sokmuş ama sindirememiş gerizekalıların Atatürk ilke ve inkilaplarına biat için değil sadece en büyük Fenerbahçeli olarak kabul ettikleri Atatürk'e saygı yürüyüşünü anlayamayıp ciyaklamasına olanak veren yamuk haber.

Gazete müsveddesini alıp da destek vermediğim için günlerdir ne çemkirdiğini bilmiyorum. Alıp Türkiye'nin bölünmesine katkıda bulunanlar bi zahmet de cevap verseler boktan hayatlarında bir hayırları olurdu.
zaten orospu çocuğu olduğunu bildiğimiz bir gazetenin şaşırtmayan başlığı.
19.07 meselesi antu ürünü bir liseli uydurmasıdır.komik birşeydir,bunu gerçek ,ciddi zanneden,100 yıl önce de böyleydi zanneden ahmaklar vardır.son yıllarda 1907 unifeb'in her yıl mayıs ayında yaptığı anıtkabir ziyaretleri, artık her otu boku,cumhuriyet yürüyüşüne çevirmeye çalışan ulusalcı elite özenen fenerbahçeyi iP, TGB ,CHP kadıköy şubesi sanan mallar yüzünden bu hale gelmiştir.
yakında balyoz, ergenekon vardiyası işine de fenerbahçeyi bulaştırma yüzsüzlüğünü gösterebilecek ideolojik militanların boşbeleşliğini yüzüne vuran haberdir.
tribünde türk bayrağı açmışlar! şeklindeki haberi yapmış gazetenin ikinci sıçmığı. galatasaraylıyım ama şike olayları çıktığında ilk çıktığında tarafın o gereksiz haberi yapışını hatırlıyorum. bayrak ne sebeple açılmış bunu bilmiyorum ama tribünde bayrak açmayı abes ve ayıpmış gibi gösteren bir gazete taraf.

atatürk'ün futbolla zerre ilgilenmediği malum. ama fener'in atatürk fenerliydi gibi bir iddiası var. çok da umrumda değil. 19 temmuz'u kendilerince bayram havasında kutluyor olmaları da umrumda değil. ama ben bugünü özel ve önemli bir gün olarak görüyor olsam, tarihsel bir kişiliği de spor kulübüme üye olarak benimsemişsem benim o gün gidip de o insanın mezarını ziyaret etmemden doğal ne olabilir. bir insanı anmanın tek yolu ağlamak ya da anı defterine yazı yazmak değildir.

bayrak haberiyle birlikte düşünüldüğünde taraf'ın ne demeye çalıştığı daha iyi anlaşılır.
zamanında şöyle bir haber yapanların son sıçmığı: http://www.taraf.com.tr/h...rgenekon-fenerbahcede.htm

allahsızlar.
yıllardır fenerbahçe taraftarlarının 19.07 tarihlerinde anıtkabir ziyaretlerini görmezden gelip bu sene haber yapan kağıt israfı ahlaksız bir gazetenin başlığı.

aynı gazete fenerbahçe tribünlerinde açılan "'bir ölür bin doğarız' kemal'in askerleri" pankartını ergenekonun fenerbahçe'ye astırdığını şeklinde haber yapmıştır. yani bazı gerzek yazarların söylediği gibi fenerbahçeliler ergenekon, balyoz tarzı davalara kendileri bulaşmamakta. dünyadan bi haber yaşayan yazarların savundukları taraf denen yandaş gazete yaptığı haberlerle fenerbahçe'yi bu davalar ile ilişkilendirmeye çalışmaktadır.

ayrca 19.07 dünya fenerbahçeliler günü de öyle birilerinin götünden uydurduğu gibi ünifebin başlattığın bir organizasyon değil aziz yıldırım'ın eseridir.
her ziyarette bir anlam aramak yanlıştır. sadece seslerini duyurmaya çalıştıklarını düşünüyorum.
gayet yerinde bir sözdür. " ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim " diyen Mustafa kemal Atatürk ün yanına hangi yüzle gidiyorsunuz? diye sorarlar adama. gidin, aklanın, öyle günah çıkartın.