bugün

siz de sarhossaniz dunyanin en eglenceli atraksiyonlarindan birisidir, lakin ayiksaniz hic cekilmez. bir de arkadas grubunda sarhos olan insani ciddiye alip, uzun uzun cumle kuran tipler olur, halbuki bilse adamin kafa daha oznedeyken takiliyor, sen gelmis iki cumleyi baglacla birbirine bagliyorsun. sarhos bir insan goruldugu vakit, gulunmelidir, ha ortada acinacak bir durum varsa, zaten kederinden icmistir.
facebookda, "istanbul' un gerçek fatihi" videosunu izleyerek anlaşılması mükemmel, ağlamalı mı ? yoksa gülmeli mi? dedirten durumlar bütünü.
aslında susmak ve dinlemektir. konuşmaya fırsat bulamazsınız. nedense alkolün insanlar üzerinde konuşturucu bir etkisi vardır. konuşturucu da susturucu gibi bir şey.
Agresif oluyorsa icen, uzak durmak ve soylenenleri takmamak gerekir. Aksi sizi uzer.
çileden çıkartıp, kahkahalardan ağlata da bilir. size normalde bile edemeyeceği cümleler kurup politika, anatomi, bilim, sinema ve edebiyattan bahsedip, ufkunuzu dahi geliştirebilir.
(bkz: tecrübeyle sabittir)
telefondaysa, durmadan 'napıyosun' diye soran bi insanla konuşmaktır.
yüzyüzeyken, genelde atarlı olur; 'bırakıjam hajjı herkesi, ben bana yeterim zaten herkess yalanjıı oluum dostum dedik ne hale düjjtük' gibi konuşması muhtemeldir.
ben sarhoşken, öyle olmadığımı ispatlamaya çalışır, uzun cümleler kurarım ve cümlenin sonunu asla getiremez kesin farklı bir yere bağlarım.