bugün

saraca alır.
vs alır.
ismeti ben severim, almancı iyi çocuktur ayrıca ehli sünnettir.
Ehli sünnet mi? Mk çocuk bir ara kendini Mehdi ilan etmişti. Arada bir kafası esince peygamber falan oluyor.
Tamam olum işte dünyaya bir mehdi gelseydi bu ismet gürbüz olurdu zaten , adam entry olarak ayet giriyor daha ne olsun.
ismet eli yüzü düzgün çocuk, saraca gulyabani'ye benziyor.

saraca'yı gece görsen altına sıçarsın, korkudan.
alloo saraca, gece çıkma sokağa korkutma insanları, yamuk yumuk hamur gibi hafazanallah..
Benim nerem gülyabani kokoreççi, kıskanma olum, çekemiyorsan anten tak bir yerine.

görsel
görsel
görsel
Hüsam karınca kadar cesaretin varsa, ben ve ismet gibi sende foto atta birde senin tipine bakalım olmazmı, hani taşşak geçiyorsun ya birde seni görelim olmazmı,ama sende nerede öyle özgüven hüsam.
saraca eline verir gürbüzün.
görsel
Türk düşmanı kokoreççi seni, az ye olum şunu belliki kokoreç sende kafa yapıyor.
ismet gürbüz daha yakışıklı üzgünüm.
Bana şimdi şekil, ciks gençlik fotolarımı attırmayın. Ben hayatımda hiçbir kıza teklif etmedim lan, yada kız kovalamadım, onlar bana teklif etti hey gidi günler hey. Kokoreççi 'de o zamanlar Elizabeth gidiyordu.
ismet yumurta gibi çocuk ,vitrine koysan kızlar don-sutyen yağmuruna tutar ..

saraca'yı görseler menapoza girer sonra hepsi lezzo olur ,saraca yavrum sen boya-kaportaya gir ancak düzelirsin.
Hüso, hüso, hüso adamsan karınca kadar cesaretin varsa, bir foto atta birde seni o vitrinde izlesek olmazmı sanki. Bu kızlar birde seni görsünler sanada don, sütyen atarlar belki.