bugün

Evet artık yadsınamaz olduğum durumdur, hayvan gibi içerik üretiyorum sözlük için , şuanda uluyu başta otomotiv ve savunma sanayi hatta medya iletişim sektörü olmak üzere, güncel tanımlar ile uluyu tek başıma ekşi sözlük seviyesine getirmiş durumdayım, hatta otomotiv'de önde olduğumuzu bile söyleyebilirim.
Keşke biraz olsun sizde tanım girseniz olmazmı diyorum bazen ama yok baba, bu troll ordusu ile birşey yapılamaz diyorum, başlıyorum tek başıma tanım girmeye, buda bu sözlüğün gerçeği maalesef yazarlar buranın sözlük olduğunu unutmuşlar ve tamamen trollüğüne burada takılıyorlar, içerik üreten vasıflı kaliteli yazarlar sözlüğü bırakmış, buda uluyu bitirmiş maalesef.
(bkz: ben ikna oldum) *
ikna olman çok normal, siz ne zaman tanım girmeyi düşünüyorsunuz arkadaşlar.
biz meme ve götten fırsat bulup yazamıyoruz pampa bubaan hayrına bizim yerimize de ateşle üç beş bişey.
Bu kadar trollük kasmayın, buranın türkiye'nin en büyük ikinci katılımcı sözlüğü olduğunu unutmayın, elinizden geldiği kadar vakıf olduğunuz bir konu varsa sözlüğe tanım girin arkadaşlar illaki birşeyler vardır özel ilgi alanıza giren, sonra sözlük bitti diye ağlıyorsunuz, çok zor değil tanım girmek.
insanda sadece kahkahadan ağlama isteği oluşturan komik ve gerçek dışı iddia. Güldürdü sağolsun, ihtiyacım vardı böyle bir komikliğe.
Moderatörlerin tanım girmeyen yazarları tespit edip, hatta aşırı cinsiyetçi başlıklar açan yazarlara silik atmasının artık gerektiğini düşünüyorum, bu nasıl bir rezillik lan, sözlükte benden başka tanım giren yazar yok lan resmen, canım çıktı şu sözlüğü biraz olsun toparlamak için valla. Eski nesil kaliteli ulucular geri gelsin lütfen. Bu iş 12' inci nesillerle olmuyor maalesef.
Evet yadsıyamıyorum, adam kendini övmek için başlık açmış.
Sadece güldüren gerçek dışı bir espri. Gülüp geçin. Ötesi yok.
Hotchner from bau denilen sözde yazar, milleti donuz listesine almaktan başka ne işle iştigal edersinki, bu işler seni aşar olum zaten, sen istesende tanım giremezsin diye düşünüyorum, çünkü entelektüel kapasiteye sahip değilsin. Seni anca milleti donuz listeye alma Excel çizelgesi paklar diye düşünüyorum.
Hayır gerçekler işinize gelmiyor, tüm gün trollük peşindesiniz, maalesef sizi ekşide felan barındırmazlar olum öncelikle bunu söyleyeyim entelektüel seviye am, meme, göt üçgeninde çünkü.
Bir yazar hiç olmazsa ayda bir kez olsun tanım girsin, yakışmıyor bu durum Türkiye' nin en büyük ikinci katılımcı sözlüğüne, kendinize biraz olsun çeki düzen verin artık, bu şekilde devam edemez bu durum çünkü.
görsel
Ciddi ciddi kabul edenin olmasının ihtimali bile şok edebilen gerçek dışı iddia. Lütfen bunu yapmayın. Olamaz yani.
Gerçekler yüzüne tokat gibi vurduğundan olmasın hotchner from bau trolü, bomboş bir insansın biliyorsun bunu değilmi, gerçekler acıdır çünkü, insanlar senden artık bezmiş durumda silik olmanı istiyorlar adeta , bariz antipatik bir yazarsın çünkü, pardon yazar dedim sana yanlışlıkla troll diyecektim, donuzuna tekrar eklersin belki beni.
görsel
Ben gerçekleri söylüyorum oda zorunuza gidiyor maalesef özellikle bizim 12' inci nesillerde benden başka sözlüğün hakkını verebilecek, tanım giren başka bir yazar yok henüz , bunu herhes biliyor ama işinize gelmiyor, özellikle 12' inci nesil yazar arkadaşlar kendilerine biraz olsun çeki düzen versinler buranın sözlük olduğunu unutmasınlar.
Elysium neye gülüyorsun olum, bunlar bu sözlüğün gerçeği maalesef, yazarların kendilerine çeki düzen verme vaktinin çoktan geldiğini düşünüyorum.
yoo ben de bilgi içerikli entry giriyorum. her şey otomobil mi.
Olum sol sayfada hala girdiğim başlıklar akıyor, başta savunma sanayi olmak üzere buna mutakip olarak otomotiv sektöründe' de içerik üretmeye devam ediyorum , hatta azda olsa medya sektöründe'de tanım enrtyleri girerek uludağ sözlüğü içerik noktasında ekşi sözlüğe tek başına yaklaştırmıştır durumdayım , hatta bazı tanımlar da geçmiş bile olabilirim , özellikle başta otomotiv ve savunma sanayi olmak üzere, uludağ sözlüğü iyi bir seviyeye getirdiğimi düşünüyorum, biraz emeğe saygınız olsun. Biz sabahtan akşama kadar troll gibi takılmıyoruz, uludağ sözlüğe değer katıyoruz, sözlüğün eskisi gibi bilgi kütüphanesi olmasını istiyoruz, büyümesini istiyoruz, trollüğü bırakıp Sizde yapabilirsiniz.
ödül olarak ne zaman meme verirler ben o zaman tanım girerim.
işiniz gücünüz 2 bacak arası olmuş arkadaşlar, burası herşeyden önce bir sözlük platformu bunu unutmayın öncelikle , vakıf ve uzman olduğunuz bir alan varsa, sözlüğe tanım girmekten, kendinizi alıkoymayın.
Savunma sanayinde ki Bu kadar teknolojik hamlelere rağmen, ekonomimiz neden bu halde diye de bir analiz yapsın da okuyalım.
Konuyu saptırmayın, bu bizim alanımız dahilinde değil ekonomiden sorumlu devlet bakanıda değiliz, bu konuda bilgi vasfınada sahip değiliz, buradaki varlığımız da bu değil zaten, bizim buradaki vazifemiz bilgimiz vasfımız tecrübelerimiz dahilinde tanım entryleri girmektir, siyaset bizim konumuz değildir.