bugün

derya köroğlu, haluk levent, bedük, kendi, zeynep tunuslu gibi sanatçıların aralarında bulunduğu grupimiş.
şaka bir yana tanınmış isimlerin , sayıları artmalı bu konuda önemli adımlar atılmalı.

edit: ben july4th'in yalancısıyım. mesaj attı abi böyle böyle, şimdilik bu isimleri bulduk dedi. ne diyim tamam dedim.
3 nolu vidyo da bedük bekliyorduk, derya köroğlu çıktı.
-oha sanatçı sansüre destek mi verir?
sansüre destek verip duyarlı mı olunuyor muş?

edit: destek sansüre mi? yoksa sansüre karşı olanlara mı? o değil ben niye dert ettim şimdi bunu mına koyim!
nedense vatanın birliği bütünlüğü söz konsu olunca bu sanatçı(!)lardan hiç ses çıkmıyor..
haluk leventten beklediğim bir hareketti beni duymayacak ama özel teşekkürlerimi sunuyorum değerli şahsiyetlerine...
an itibariyle hepsinde derya köroğlu çıkmakta. bi zeynep tunuslu çıktı videoda onun haricinde. hepsi deryaya çıkıyor. roma gibi. her yol derya..
derya köroğlu tüm şarkılarını yunanlı melektaşlarından çalan bir şarkıcı, haluk levent çek ve senet sahtekalığından hüküm giymiş bir suçlu, zeynep tunuslu ise transparan bir etek giyip domalarak tüm gazetelere poz veren bir insan olarak aklımda kalmış. diğer kişileri hiç duymadığım gibi duymadığım içinde hiçbir eziklik hissetmememe sebep olmuştur. ama yinede amaç özgürlükse, destek veren çoban hüseyin bile olsa alkışlarım kendilerini.
http://www.sansurekarsi.com/
sayıları acilen artması gereken topluluktur.
internet hakkımız elimizden alınamaz.
güncel Önemli Başlıklar