bugün

bir Ahmet şafak sözüdür. Ahmet şafak, siyasetle ilgilendiği için sürekli eleştirilen bir isim. halbuki her sorumlu vatandaş gibi Ahmet Şafak'ın da siyasetle ilgili olması normaldir. hayatı tersinden düzünden anlayan herkes siyasetle ilgilenmeli. Ahmet Şafak'ta öyle yapıyor.

yoksa tarkan gibi;''kız hepsi senin mi'', kenan doğulu gibi; ''çakkıdı çakkıdı oynayalım kız'', serdar ortaç gibi; ''binlerce dansöz var'' tarzı şarkılar mı yapsaydı.

ve birde böyle seviyesiz, boş ve anlamsız söz öbeklerine şarkı, kendisine de Sanatçı mı deseydi?

--spoiler--
sanatçısın diyorlar. hayır efendim, önce ülkücüyüm, önce milliyetçiyim!
--spoiler--
--spoiler--
Yavuz Bingöl ne kadar CHP'liyse ben de o kadar MHP'liyim. Ama Bingöl CHP'li olabilirken, bir sanatçının MHP'li olma hakkı yok bu ülkede!

Ahmet şafak
--spoiler--

http://www.gazete2023.com...-hakki-yok-bu-ulkede.html
ahmet şafak ta çıkıp salak salak şeylere şarkı yazabilirdi. ama o vatanına yani gerçek aşkına yazmayı seçti.

büyüksün ahmet abi. tek diyebileceğim şey bu.
ahmet şafak ın kendini çok iyi anlattığı cümle. sanat evrenseldir herkes içindir ama ülkü değeri evrensel değilidir ben panslavzimi savunurken o türkçülüğü savunabilir işte bu nedenle hak verdim.
ahmet şafak'ın agresif cümlelerinden biri. fakat sakin olması gerekir, kimsenin kendisine sanatçı falan dediği yok.
sanatçı olmadığını kendisinin de kabul ettiği, uzayda yer kaplayan cismin ses tellerinin titreşimi sonucu meydana getirdiği kelime öbeklerinden oluşan cümlecik.
sanatı politikayı birbirine sokup çıkarma örneği olan cümledir.