bugün

-sana sevgili buluyum istersen yalnız kalma daha fazla..
-tamam bul.
-ciddi misin?
-evet.
-?!?!....
(bkz: sadist).
- sana bir sevgili bulayım.
+ olur bebeğim. sana yeni çalışmamdan bahsettim mi?
- nedir?
+ kaçak kat çıkacam bu sefer.
- kat çıkmak?
+ orgi bebeğim ordu giresun değil ama!
- nassıı yanee?
+ ikinizi de üst üste koyar s.kerim affetmem yanee..
elleri öpülesi sevgilidir. ayrıca sizin ne konularda ne gibi beklentiniz olduğunu bildiği için size en uygun kişiyi seçecektir.

ex : ya bulacağız birini
sen : aysel nasil
ex : o anal sevmiyor yeaa
sen : hımm kötüymüş selma ?
ex : ay benden kötü sakso çekiyormuş o .

gibi.
geri dönme çabasında olan kişiye verilen cevaptır.
büyük ihtimalle bir planı olan eski sevgilidir. size kız bakarken her kızı eleştirir hepsine bir kulp bulur daha sonra bilinç altınıza kendisinin ne kadar iyi ne kadar güzel olduğunu fısıldar. ilk önce aslında onun iyi biri olduğunu ayrılmanızın kötü olduğunu düşünürsünüz sonra yavaş yavaş kendisine aşık eder sizi sonra bir bakmışınız yeni kız bulalım derken ona geri dönmüşünüz. kızlar tehlikeli canlılar dikkat etmek gerek. size benden bir tavsiye daha dişi kankanızla da kız bakmayın oda hepsini eleştirir ya kızlardan soğursunuz ya da daha kötüsü kankanıza aşık olursunuz.
yavşaktır.piçtir.
kardeşim sendeki nasıl bir kolpalıktır ben anlamadım ki?özgüvenini ayaklar altına alırsın.sövsen sövülmez değmez çünkü.
(bkz: geberesice)
bulduğum yerde öpeceğim kendisini.
çok kafa karıştırmaya sebeb olucak ithamın ta kendisi. amaç ne bunda hiç bir zaman bilemeyeceğiniz şeylerden biridir. senin kafanı mı karıştırmak istiyor, seni üzmek mi istiyor, gerçekten bu dediğinde ciddi mi o kendisi açıklamadıktan sonra asla bilemeyeceklerinizden.
hala seni seven kızdır. senden, sadece hayatında başka biri olunca kopacağını söyler. tuzaktır. atlamamak gerekir. olası daha pekçok teklifle karşınıza gelebilir. paranoyaktır.
en kısa zamanda ayrıca kaleme alınacaktır ; (bkz: piskopat kızlar)
sürekli telefon tacizlerine bir dur demek isteyen eski sevgili davranışıdır.

- sana bir sevgili bulalım da artık benle uğraşmayı bırak.
+ zaten ben de onun için uğraşıyordum.
- oha öküz. tamam artık hiç şansın yok.
+ daha önceden de yoktu zaten.
- şimdi hiç yok.
+ farkı ne?
- şimdi yok deyince yoklukta giderin olabilir ama böyle hiç yok deyince yoklukta bile giderin olmuyor.
+ hee anladım. peki bana bir sevgili bulacan mı? o konuya gelsek mi?
- !?
allah belanı versin denilesi ipnedir.(b ile değil.)
bir insan bu derece düşmemelidir. kişiliğine yazıktır efendim. böyle insanlara sert davranılmalıdır ki yüzüne su çarpılmış gibi olsun ve kendine gelsin. yazıktır günahtır.
hazmetmiş gibi görünüp içten içe kuduran kişidir. yabancıya gitmesin mantığıyla da ilerliyor olabilir.
nabız yokluyordur.
sende gelirsin üçlü yaparız denilesi sevgilidir. madem bu kadar düşünüyodun neden eski sevgili oldun ?
geçmişte nasıl bir ilişki yaşadıysanız artık. sanırım saygının olmadığı bir ilişki de olabilir.

zaten bir insan eski sevgilisyle neden aynı ortamda bulunup geyik yapsın ki! kısaca bu soruyu soran kişiden bir an evvel kendinizi atın başka diyarlara. nabız yoklamakla alakası yok bu durumun.*
hiç sevmemiş olan sevgilidir. kimse gerçekten sevdiği birisini başkasıyla düşünmek bile istemez.
sana sevgili bulalım diyen eski sevgili ya sana hala aşıktır ya da o kadar darlamışsındırki gerçekten onu bırakman için birşeyler üretmeye çalışıyordur.
var ki zaten cevabıyla yüzündeki gülümsemeyi içine kaçıracak sevgilidir.
Benden uzak dursun düşüncesindedir.

'Ben çektim biraz başkaları çeksin' de olabilir.
istanbul üniversitesinde hoca olan bir sevgilim, derse gel de sana birini ayarlayalım gibi ahlaksız bir teklifte bulunmuştu. Terbiyesiz kadın, ben senin bildiğin erkeklerden miyim?
Gururuna bok sürdürmek istememiş eski sevgilidir. Gram içinden geliyorsa namerdim, sırf peşine düşmediğini kanıtlamak için yapıyordur.
bana sevgili bulacak bir haysiyetsiz eski sevgilim bilem yok. nalet olmasın...

aslında düşündüm de komple olmasın. o nasıl bir mezhebi genişlik?!