bugün

Kendisi sevgilisiyle mutlu mesut kankadır.
görsel
yavşaklıkla hiç alakası olmayan bir arkadaştır. ne yapacak ? takla mı atacak size ? sanki sevgili olurken gidip de kankacığım ben bu kızla sevgili oliyimmi diye ona sordun amk.
şöyle dese daha iyidir heralde lan bu kız hala seni seviyor bu kızı bırakma git evinin önünde yat onurunu ayaklar altına al yüzsüz ol hatta yavşak ol kız seni bıraktı ama kimbilir ne baskı altında vermiştir o kararını* tekrar denemek istediğini söyle vs vs.
bunlarda hiçbirşeye yaramaz başlığın kendiside önemli olan doğru davranışları sergileyip doğru ayrılıklar yaşamaktır.
ilişki taktik işidir bir sonraki günü hesap edebilmektir bağlanmamaktır aşk diye birşeyin günümüzde örneklerinin çok az sayıda olmasıdır kadınlara hatta insanlığa güvenmemektir anı yaşamaktır.
ilişki sürerken veya tekrar başlayınca da "aa çok yakışıyorsunuz." derler...
arkadaşının acısını paylaşmak, onu anlamaya çalışmak yerine duygusuzluğunu ve anlayışsızlığını göstermeyi seçmiş arkadaş bozuntusu.
arkadaşının üzüldüğünü görüp üzülen ve bunu engellemek için çaresizce çırpınan kankadır. candır.
eğer gerçekten mevcut kız bu cümleyi hak edecek kadar sığırsa haklı olan kankadır. Hatta benimdir. Ev arkadaşını yıllardır kendisine etmediği kötülük bırakmayan, hayatını bitiren kız arkadaşından kurtarmaya çalışıyordur.
her erkeğin arkadaşları arasında numunelik bir kaç tane olur böyle yavşaklardan.
halden anlamayan yavşak kankadır. sevgi nedir bilmez.
yılışık yavşağın tekidir. adam ne derdinde; bu hala kanka, kardişim.
aklı o kadarına eriyordur.
çapkınlık için kendine yandaş arıyordur.
Yavsak değıldır la bırıcık kankasına moral verıyordur adamdır.
yok işte amk onun gibisi yok. bilmem kaç milyar kız var ama onun gibisi yok diye cevap verilip siktir edilesi kankadır.. bi kız için hergün içiyorum. bi kız için içilir mi ulan? diyen tiplere inat. ulan içmek ne kelime hüngür hüngür ağlıyorum. aşkın acısı bile güzel onun bana verdiği acı bile. bunu kavrasın bu yavşak kanka. çözüm üretmesin dert dinlesin.
aşık olunca, ayrılınca, sevince, sevilince, gurbette, ölümde, sevinçte, mutlulukta her daim. http://www.youtube.com/watch?v=d3MO6LWzigE
yani demem odur ki dostlar kanka arkadaş hepsi tıraş yaşasın muazzez yaşasın cengiz. olmasaydı derdimiz söyler'miydi cengiz abimiz. (bkz: gaza gelmek)
not: ciddi olmak gerekirse evet dostlar yıllarca dostumuz oldu şarkılar gerektiğinde unut dediler, gerektiğinde seviyorsan konuş işte bu yüzden yıllar boyunca şarkılar en büyük dostumdur.
başından savma sözcüğü çok iyi gider bazı anlarda ..
bir ihtimal daha var; sevgilisi yoktur senin sevgilinin olmasını da istemiyordur.(çok mu kötüniyetliyim ne?).
-yok lan tabi? hani nerde?
+ya varya işte...gözlüklü, sivilcesi var diye dalga geçtiydik hani, devamlı selam veriyo sana...
-kanka...uza...
O kızda gözü olan kişidir. Hemen yazmaya başlar.
söyleyebileceği başka bir şeyi olmayan iyi niyetli arkadaştır. o da bilir kankasına başka kızın olmayacağını ya, ortam sessiz kalmasın diye bir cümle ediverir işte.
kendinde olan ama paylaşmayan kankadır.
en kral, yapıcı, pozitif kankadır.
yok lan işte amk yok yavşak kanka.
"kanka" kendi başına yavşak bir tanım zaten.