bugün

Bana gülünç gelen, sahte üzüntülerdir. Çoğu prim kasmaya yöneliktir. Bu talihsiz olaylarda mağdur olan insanlar için gerçekten üzülen yazarları bir kenara ayırarak, çoğunun amacının pirim kasmak, artı oy ve fav almak için yaptıkları apaçık belli. hoş artı oy ve fav alınca ne kazanılıyor onu da bilmiyorum.

bir cinayet olur, birileri ölür, birileri doğal afetlerden dolayı felakete maruz kalır, birileri katledilir vs. olayın başlığını açıp efendi gibi yazanlar haricinde, yırtınırcasına göze soka soka başlık açıp, tribünlere oynar bir şekilde abartılı entry girenler var. bunlar üzülmekten çok emin olun bu entryi girdikten sonra ara ara sözlüğe bakıp kaç artı/eksi kaç fav aldıklarına bakar. artı ve fav ne kadar çoksa ellerini ovuşturarak sevinir. olayda mağdur olanlar aslında gram umurunda değildir. en beğenilen entryler listesine girsin de, başla bir şey sikinde değildir. bu da insanların ne kadar iki yüzlü olduğunun kanıtı. 8 yıldır burada yazan biri olarak, bu tip gündem olmuş talihsiz olaylarda 1 entryim bil yoktur. çünkü içten içe kınıyor ve üzülüyorum zaten. burada abartılı bir şekilde dile getirip de pirim kasma derdim yok. peki tepkimizi ortaya koymayacak mıyız, sesimizi insanlar daha fazla mağdur olmasın diye duyurmayacak mıyız diyen kişiler olacaktır. onlara da, elbette tepki verilmesi gerektiğini söylüyorum zaten bu tarz olaylar için, ama benim lafım abartılı bir şekilde bunu dile getirip gündem olmaya çalışan, artı ve fav almak için kasan primci iki yüzlü yazarlar içindir.
Benim derdim halkın sesi ve türkiye'nin gerçeklerini bi nebzede olsa paylaşmaktır.

Nokta.
Sen susarsan ben susarsam o susarsa olmaz. Birileri dile getirecek ki birşeylerin yanlış olduğu göz önüne konsun.