bugün

öyle olduğunu düşündüğüm beyanım.

ulan her şeyi bırak klasik türk dizileri gibi 1 saat özet 10 dakika reklam 2 saat film yerine şöyle adam gibi en fazla 1 saat sürüyor dizileri.
kadın programlarını da içine katmak lazımdır. hatta bir tarihte samanyolu tvde çalışan birisi aynen şöyle demişti: "aman sevgilinize, eşinize bizim kadın programlarını izlettirin, araştırmamız var bu programları izleyen kadınlar daha itaatkâr oluyormuş."
valla kalitesini bilmem de vatana millete tv 8 gibi kanallardan daha çok sahip çıktıkları bir gerçek. çocukluğumun her cumartesinde hiç aksatmadan (bkz: çanakkale geçilmez) adlı çizgi filmi izlerdim ve gerçekten mesela o çizgi filmde hiç bir art niyet yoktu ha adamların yayın anlayışını dizi mantığını seversin ya da sevmezsin orası ayrı mesele ayrıca tüm kanallar rte nin köpekliğini yaparken, onun hırsız olduğunu bas bas bağıran, eğilmeyen taktir ettiklerim bir yapıları var amaçları ne olursa olsun bu konuda doğru olanı yapıyorlar.
acikinca kafayi yiyorsun al bi maklube ye.
Ayakkabi kutusundaki sir, hirsizligin yolsuzlugun sonu gibi..vs Filmleriyle eski sevgiliye durmadan faceden gönderi yapan eski sevgili triplerindeki kanal cok gülüyoruyorum bunlara..dün menfaatleri icin yalakalik yaparken yaptigi şaklabanliklar unutuldu hemiii..
kaliteli anlayışı olmayan yazarların samanyoluyu kaliteli sanma durumudur.
samanyolunun gelmis gecmis en guzel dizisi kollama dır. gercekleri tamı tamına yansıtan cok guzel bir diziydi gercekten. simdiye kadar kacirmaksizin izledigim tek dizidir.
zevkler ve kaliteler tartışılmaz tabi. ama bir yerde de hak veriyorum. bi hafta falan oldu, kod adı k o z denen filmsiye gidince anladım o beğenmediğimiz samanyolu yapımlarının nasıl şaheserler, nasıl başucu yapıtları olduğunu.. sırf bu yüzden bile cemaat-akp savaşında cemaatin tarafını tutarım. ama yok lan ben yine de ikisini de tutmuyorum.
Kişiye göre değişir. Ben mesela çok kalitesiz ve sığ buluyorum. ilkokul çocuklarına hitab eder gibi.
Yağmurdan sonra diye bir dizisi vardı başrol oyuncuları ali sürmeli ve Atilla Olgaç'tı gerçekten kaliteli bir işti.
aynen öyle. Şefkat tepe adlı dizide bir bölümde aynı kişiyi 4 defa kaçırıp 2 defa vurup hiçbir şey olmamış gibi geri alıp, sonra tekrar kaçırıyorlar.