bugün

açtıkları başlıkların güldürdüğünü düşünürler ama gülmeyiz.

Troll oldum sanırlar ama kalitesiz mizahtan başkasını yapmazlar. Kendilerini eğlerken çevresindekileri karşı antipati kazanırlar. Salak salak başlık açıp bunun eleştirisini yaparak ironi yaptığını sanar fakat kalitesiz mizahtan ötesine geçemez.

- Vallahi biz özgün mizahı özledik.
evet kızkardeşinin memesini kazara görmek başlığı açmak lazımdı.
tanıştırayım.

(bkz: balkabağı)
Abaza cahil çomar sürüsü .
sözlükteki salaklara başlık açtırırlar. evet..
Açtığı başlığın komik olduğunu düşünüp başlık açılıyor komik değil, mizah yaptığını zannediyor mizah yapmıyosun, trollemeye çalışıyosun ama kendin troll oluyosun.
Bunları bil istedik.
Gece gece ne kullanıyorsa uydurup durur. Evet.
formata ve yasalara uydukça kimsenin karışamayacağı tiplerdir.
bu konuda bir simülasyon yaptım da ...

ya siktir git. ya salak salak baş. kim o? nerde o? ne salak salak başlıklar açıyorsun ya? ne kadar salak salak başlıklar açıyorsun ya? ya bi dakka abicim. ya bi dakka bıraksana. oğlum bak. oğlum bak. normali bunun nedir biliyo musun? ozan bey iyi akşamlar. başlığınız nasıl?

kaç yaşındasın sen?
kaç yaşındasın sen?
bi dakka
kaç yaşındasın sen?
hayır kaç yaşındasın sen?
kaç yaşındasın sen?
bana yaşını söyle
hayır yaşını söyle bana
kaç yaşındasın sen?
hayır kaç yaşındasın sen?
kaç yaşındasın?

dalyarak

böyle mi sorulur? başlığınız nasıl açılıyo. ben sana soruyo muyum nası başlık açıyosun diye? soruyo muyum? ne kadar aptal aptal konuşuyosunuz ya. şimdi şöyle yazıcaklar. içkiliydi bilmem ne. bi dakka abicim öyle bir şey yok. bi dakka dur ya alla allaa. niye sarhoş muamelesi. ya feridun abi. ne kadar aptal aptal başlıklar bunlar ya.

amcık ağızlı sen kimsin lan? on altı yaşında bi tane adamsın. sen kimsin ya? sen kimsin abi? sen kimsin?

gerizekalılar ya.

bu kadar aptalca bi soru olur mu?

ya amına koyim ben sana soruyo muyum ya.