bugün

2 aylık keçi sakal ve 3 haftalık kirli sakalımla karşı koyduğum tıraştır.
cok bikanlar icin lazer epilasyon ile üstesinden gelinebilecek eylemdir. Sonradan yüzünüz bebek poposu gibi olur haliyle.
öğretmen olmanın en sikik tarafıdır. net.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

Her sabah her sabah...bazen köselere gıpta ediyor insan.
çenemin ayrık olmasından dolayı * pek gerçekleştirmediğim olay.
biraz önce gerçekleştirirken dudağımın bir kısmını ve kenarını kestiğim eylem. blue3 kullanıyorum allahtan iki jiletin izi çıktı tek şerit yol oldu mübarek az daha duble yapacaktık.*
Aylardan sonra tekrardan oldugumdur. Okulun ilk gunu hanzo gibi gitmek olmazdi.
Zor ve zahmetli bir durumdur. Soguk su sabah Mahmur lugu . Traş olmamak icin insanin imam olası geliyor.
Bezende sakal tıraşı edeceğim diye suratın anasını sikmektir. Bana bugün olduğu gibi.
kökten kesmek (yani jiletle) kimi alimlerce mekruh, kimi alimlerce haramdır.
hangi parti seçim vaadi olarak "sakal serbest" derse bir daha ki seçimler oyumun sahibi olacaktır.

her sabah her sabah. yeter yahu.
erkeklerin yapmaması gereken şeydir. çünkü sakal erkeğin makyajıdır. sakal erkeğe en çok yakışandır.
Önümüzdeki 20 sene düşünmediğim eylem.
Bir aydır gerçekleştirmeyi unuttuğum aktivite. Hayvana benziyom şu an.
erkek cinsinin baş belasıdır.
Yaz dönemlerinde evde olmamdan mütevellit nasıl yapıldığını dahi unuttuğum aktivite.
Papaza benziyorum şu an.
kökten kazımak haramdır, çirkin bir bidattır.
1 yıl aradan sonra olduğum tıraştır. gençleşmeme rağmen katil bebek chucky'e döndüm.
kimi zaman kişinin siyasi görüşünü anlatmasına vesile olabilir. Tabii bu bakış açısına bağlı.
ben parlak adamım parlak gezerim diyip paso olurum. ama sakal da birakmisligim vardir.
Askerde bıktığım şeylerin listesinde ilk 3 ü alabilir.
olmayı düşünmediğim traş.
Bir erkek hiç traş olmazsa hayatı boyunca 10 metre sakal uzatabilir.
bugün ustura ile tıraş oldum. yüzüm rahatladı. saç tıraşı da oldum

dönemlik sakal bırakma âdetimi saymazsak, elzem olduğunu düşündüğüm eylem. adamı roma senatörü gibi hissettiriyor.

mühim bir olaydır. her gün olmaz tabii ki. haftada 1 kere sakal tıraşı olunursa iyidir.
öle bişi mi varmış?