bugün

Her erkek tarafından bilinmesi gerekilen bir durumdur. Sakal erkeğin yakışıklılığında önemli rol oynar, iyi kamufule eder.
Sivilce yaralarını vs. saklayan bir aksesuardır. Fazlası kötü durur. Bazı kadınlara göre çok sexydir.
saç da aynı derecede önemlidir. Böyle elmacık ve alın kemiğine bir de burun şekline uygun bir tarz seçmek gerekir.
sakal erkeği bazen maymuna benzetir bazen film yıldızına.

maymun : cübbeli ahmet hoca + ajdar

film yıldızı : survivorın ilk çağ misali uzadıkça uzayan sakallı yarışmacıları
sakal, üşenildiğinden kesilmeyendir.

sakal, uzayınca kaşınandır.

sakal, kesince daha gür çıkandır.

sakal, içi bizi dışı kızları yakandır.
Doğrudur.
kendimde doğruluğunu ispatlayan önermedir. kesince cocukgibi oluyorum.
bu makyajın herkese yakışmadığı gerçeği de vardır.
fazla uzamamak kaydıyla doğrudur.
kesinlikle Doğru oldugunu düşündügüm önerme.
Yalandır, Hiç gerek yok, kesin gitsin gençler.
sivilce kapatmada birebir etkili olduğunda geçerli gerçek.
Sakal sünnettir gerisi boş.
Bakımsız olduğunda, evsiz şarapçılara benzediği gerçeğini unutmamak gerek. Lütfen arada makyajınızı tazeleyiniz.
kesinlikle katıldığım hede.

görsel nede yakışmış bee..
doğru sakalla orantılı bir gerçektir. her şekil herkese gitmez. bana kirli sakal ve ya bıyıksız top sakal giderken diğer modellerin hiç biri uymuyor. tamamen kesince zaten intihar edesim geliyor öyle boktan.
Sakalında bir üslubu vardır. öyle damdıldoor* gibi yada hacı gandalf gibi sakal bırakmak yakışmaz çoğu erkeğe. sünnet miktarını esas alarak bir tutamı iyidir. burda niyet sünnet olmalıdır. fakat kişi kendine yakışacak şekilde bırakmalıdır. şebeğe de benzememek lazımdır. misal benim sol yandakiler sola doğru çıktığından uzatmak pek mümkün değildir. bu yüzden sağ sol yanaklar kısa çenede bir miktar bırakırım. ki bu da V şeklinde olur. resmen izah etmek isterdim lakin sapık çok burda.
çirkin erkeği bile güzelleştirdiği göz önüne alındığında yadsınamaz gerçektir. sakalsız erkek de bebek poposuna benzer, iticidir.
makyajı abartıp boya küpü gibi olmamak lazım tabi. *
nick'imle katıldığım gerçek.
devasa sakal boyutları olan insanlara neden dışarıdan garip garip bakıldığını anlayamadığım durum, şöyle ki yırtık kot giymişsin, saçlarının yanları sıfır üstü uzun, jöleyle geriye doğru taramışsın, hayir yani cemaatle uzaktan yakından alakası yok, her girdiğin ortamda bön bön bakarlar adama. beğendiklerine sayıyorum.
çok abartılandır bu zamanda. erkek dediğin sakalsız da hoş görünmeli. sakal bırakınca yakışıklı olduğunuzu zannetmeyin. tamam sakal daha erkeksi gösterir ama bokunu çıkarınca gerçekten kaba görünmektedir. en ideali kirli sakaldır. tabii buna da yakışanı yakışmayanı herkes özeniyor. amk barzo gibi görünüyorsunuz.
Dogru tespit helal olsun.
kesinlikle makyajı dudakları çirkinse sakalla bıyıkla kapatabilir.sakallı çok çekici erkekler var tabi bazı muamma tipler dışında hiçbirşey yakışmayan tipler yani...
görsel
güncel Önemli Başlıklar