bugün

sözlükte yeşeren daha doğrusu bağımsız köklenmiş görüşlerin sözlükte de yeşermesinin altında aranan alt metinlerin bir yansımasıdır bu başlık.

şöyle ki; bir insan düşünelim değişik cinsel tercihleri var daha doğrusu bize değişik geliyor. olabilir diyelim hadi saygı duyuyor gibi yapalım. ama bunun gündeme oturmasının zamanı mübarek ramazan ayı mıdır? diyeceksin ki neden olmasın. eğer entrylerde bunun istismarının kırıntılarını görmemiş olsaydım ilişkilendirmezdim ama bir insan kan revan içindeki cinsel deneyimlerini anlatıyor ve entrylerinde oruç açtığını belirtiyorsa ben burda bir sebep ararım arkadaş. dansöz de oruç tutar gay de oruç tutar ama allah'a sığınma vardır burda, bir pişmanlık bir gaflet uykusundan uyanmak istemek vardır. burada böyle bir şey göremiyoruz nedense. neredeyse toplu seansta 1 aylık kirasını kazanmak isteyen bir bünye var ama ramazan eğlenceleri farklı olduğu için şimdilik mümkün olmuyor insanlar şimdilik hacivat karagözle eğleniyorlar. bayramda harçlık alıp eğleneceklerdir bazı yozlaşmış kişiler, böylece bundan para kazananlar da üzümünü yiyecekler ama ne cürettir ki bağını sormayı da ihmal etmeyecektir.

yani asıl konuya dönersek 'yazar' bize 'bedenimi satıyorum ama çok dinibütün bir kişiliğim' mi demek istiyor ya da alttan alta bunu mu işlemeye çalışıyor yazılarını okumaktan uyuşmuş beyinlerimize?