bugün

rüzgar tersten estiginde ilk kendi kelleleri gideceginden rolantiye almislar.
idamın gelmesini bende istiyorum ancak bunun için ilk önce adalet sistemimizi güvenilir hale getirmemiz gerekiyor.
yandaşları ölüm sessizliğine büründüren sorudur.

hayırdır yandaşlar? neden sesiniz çıkmıyor?

sizde zerre adamlık olsa, sucukçu muhasebecisi bu vaatte bulunurken nasıl alkışlıyorsanız, vaadini tutmadığında, hadi yuhalamayın ama hiç değilse iki çift laf ederdiniz.

sizi gidi aklını, inançlarını, değerlerini kiraya vermiş, şunun bunun çıkarına endekslemiş biatçı sürüsü sizi!...
kabataşta türbanlı bacının üstüne işedikleri videoyla birlikte çıkaracaklar sanırım.
o bir gün gelecek ama o gün asla gelmeyecek.
hans'ın corc'un yaptığı arabaya biniyorsan sike sike yaşam modelinde de hans'ı corc'u dinlemen gerektiğini anlamamış tiplerin halen idam beklemesidir.

çok biliyorsan senin osuruktan padişahların harem derdine düşeceğine gelişmeye yatırım yapsaydı. hurafeleri din diye benimsersen gavurun arabasına mahkum kalırsın böyle.

koduğumun çomarları.
idam yasasını getiremeyeceklerini akp'de biliyordu,götleri yemezdi.
idam cezası demek ab kapısını sonsuza kadar kapatmak demekti.
ab kapısının kapanması,para yardımının kesilmesi ve seçimlerde çomarlara vizesiz dolaşım kolpasının son bulması demekti o yüzden dam midam gelmeyecekti zaten ama siz sığırların bunu anlayabilmesi için götünüze kaç kazık daha girmesi gerekiyor onu çözemedim ben.
öncelikle ilk fail fetö için istediğini söylediği o dönemdi.

geriye dönük suçlarda yasa değişiklikleri fayda etmez. yani idamı getirse dahi halkı galeyana getirdikleri konuda hiç bir şey yapamayacaklardı.

baştan faildi yani olay. milletin hava gazını almaktan ibaretti. bir gün o yetkiyi alırsalar hakeden hariç herkesi dar agacında görebilirsiniz.
emin olun.
Yalan oldu ne olacak. Milletin yarısı bu vatansızlara ve çocuk tecavüzcülerine o kadar istiyordu oysa. Neden yok neden.
biatçı olmasalar yandaşların sucukçu muhasebecisi'ne sormaları gereken sorudur.

referandum öncesi "biz hans'ı, corc'u değil, ayşe'yi, mehmet'i, allah'ı dinleriz allahııı!" diye hönkürüyordu idamı geri getireceğini vaat ederken.

yandaşlar, söyleyin bakalım, allah'ın emirleri mi değişti, yoksa sucukçu muhasebecisi mi sizi taklaya getirdi her daim olduğu gibi?
o referandumda kararsızlara evet oyu attırmak için atılan yalandı. Yiyenler yedi. işin komik tarafı 1 yıl 2 yıl sonra yine söyleseler yine inanacak baya büyük bir insan topluluğumuz mevcut.
skimi gelir o idam. amerika üstümüze demokrasi atmıyorsa sebebi nato.
akabenin hangi lafı doğru ki. (bkz: deveye demişler boynun eğri)
gün geçmiyor ki bir çocuk tecavüz edilip öldürülmesin. Meydanlarda atıp tutanlar neden bu konuyu sümen altı ettiler? Bu defa da evet diyenler mi kandırıldı yoksa?
ben imzalarım!!!
meclis önüme getirirse imzalarım demişti reis. meclis unuttu mu ?
(bkz: gaz almak)
idam geri gelecek diye heyecanlandığımız işin ne olduğudur. feto bize verilir de herifi sallandırırız diye dört gözle bekliyorduk biz o işi.

http://odatv.com/akp-kuli...aldirildi-2305171200.html