bugün

yalnız kendisini biraz daha geliştirmesi lazım. pistin yeterli uzunluğa sahip olmadığı yerlerde havalanmak için gereken momentum ve sürtünme kuvvetini kazanması için piste paralel olarak değilde helikopterlerin kalkış özelliği olan havanın dikine doğru kalkmayı öğrenmelidir. ayrıca uçuş güzelde yere inişlerde sorunu var. bir boeing 747'den bir antonov'a geçmek istiyorsa kendisin geliştirmesi lazım.
(bkz: boeing 747)
(bkz: antonov)
geçenlerde kendisini "kanaltürk" kanalında "üç harfliler" tartışmasında gördüm.
yaklaşık bir dakika kadar dinledim kendisini ve sonrasında hafif bir gülümsemeyle vizonteleyi kapattım ve yattım sözlük.

not: o gülümseme neden geldi çıkarabilmiş değilim.
gün içinde allaaaaahhh alllahhhhhhh diye bağırmama neden olan şahıştır kendisi.
o bir fenomen.
çok irdelenmesi gereken bir konudur sabri bey.bu adamı programlara daha çok çıkartarak o meşhur atlayışlarını yeniden izlemek iyi gelicektir herkese.morali bozuk olanlara videoları tavsiye edilir.
çoğu kişinin, sabri yıldız sandığı insan.
wright kardeşlerin kemikleriyle dövülmesi gereken bir insan.

uçuyorum diyor ama yerlerde döneniyor lan bi de, hani bir uçmayı denemek bile yok. yavşak gibi tepinip tarık mengücü korkutuyor sadece.
öncelikle (bkz: uçan adam sabri)

Yiğidi öldür hakkını yeme demişler*; adam piyasadan bir silindi ama durmadı çalıştı yamaladı, update etti kendini. tepki çeken ve kendini zor duruma sokan ve sonunda programdan atılmasına sebep olan hareketleri traşlayarak, böyle japonca, maya, aztek dilleri gibi kafiyeli bir karışımla çıktı karşımıza.

hoş biraz daha çalışması gerek her kelimesinin sonu "a" "e" "o" "u" gibi sesli harf kafiyeli bitiyor. kendisine benim nacizhane tavsiyem klingon'ca çalışması. ne olduğunu anlayan bir kaç adam çıkar kimse de takmaz zaten. herkes eğlencesine bakıyor.

yine helal olsun adama her şarlatan* piyasada böyle tutunamaz...

neredeeeen nereye...

önce; https://www.youtube.com/watch?v=pb_nr92dsL8

sonra; https://www.youtube.com/watch?v=kQndGCnt96w
videolarını ilk kez izledim.
ya içine çin kaçmış yada zırdeli adam. Liselilerin idolü olmuş.
güncel Önemli Başlıklar