bugün

tanistigimiz andan itibaren sıcak kanlılığı, yardımseverliği ve delikanlılığıyla kendisini sevdirmiş dost yazar...
(bkz: bezgin bekir)
(bkz: uykucu)
(bkz: alemci)
bir konuda yardim etmemem konusunda tembihlendigim ama sonra ipucu vermekten bir hal oldugum yazar kisisi. ipuclarini birlestirmesi cok uzun surdu, cok ugrastirdi ama degdi.
gecenin kör saati beni yok yere güldürmeyi başarmış yazar.
tavladan zerre anlamaz o ayrı *
hemşerimdir. saygılar.
daha öğrencilik hayatında iken bile mesleğini icra etmeye başlayan uuserdırdırdır..

(bkz: sus lan)
konuşan türkiye'nin konuşan yüzü.

(bkz: konuş ulan)
tüm derdi tüme varmak olan yazar *
kahkahaları kulaklarımda çınlayan yazar.
olayları anında görüp cözen, ayar ustası yazar kardesim.
ince insan. doğru sözleri doğru bir dille ifade eden/ etmeye çalışan doğru insan.
en sonunda piknik zirvesinde tanışabildiğim yazar kişisi, hayır tanıştım da merakımı gideremedim bu kadar uzun nick'i çok aramış mıdır acaba diye, neyse efenm çok fazla konuşma fırsatımız olmadı bi dahaya inşallah. kendisiyle düğün sahibi misali vedalaşıp
esenlikler dilemişimdir, ayağınıza sağlık efendim.***
muhabeti hoş, kendini bilen, bunu karşısındakine belli eden samimi yazar. nickinden anlaşılacağı üzere diyerek ciddi girişler yapılabilir fakat tost-ayran espirisi sonucu geyiğe vurulabilir. rahatsızlanması sonucu gerekli tıbbı koşullar olmadığından su, soda, ayranı damardan veremediğim kişi. kendine dikkat et be kardeşim! anaerobik koşullarda uyuyabilmesiyle şaşırtmış insanüstü yazar.
sözlükte değil de yüzyüze kurtlar vadisi pusu kritiği yapma fırsatı bulduğum kral insan.
ilerde iş yapıcak yazarlara ön ayak olan, humanist olduğunu hissettiren kişidir.
kendisini gördügümde yüzümde gülücükler acmıs yazardır. gerçekten ben bu adamı neden erken tanımadım dedim kendi kendime. sonra biraz tanıyınca iyi ki de gec tanısım erken kaybetmeyelim dedim. *

efenim efendi oldugu kadar toplu topsuz oyunlarda yetenegini konusturmuş yazarımızdır. sevdim yahu ben bu adamı cidden cok sevdim.
zirvede tanışma fırsatı bulduğum, kendisinden emin çizgisi belli sözlük yazarı. yazılarını karıştırdım, askere gittiğimde ortamı boş bırakmamış saolsun.
http://img299.imageshack....299/2659/mwsnap051ww1.jpg da görüldüğü üzere olan yazardır.
sadık 1 yazar.
2 saat içinde bu kadar entry girilince 2 tost 1 ayran oldu sandım.*
okunası, takip edilesi yazar.
(bkz: lock stock and two smoking barrels)
kvp başlamadan önce eminönünden her türlü taçhizatını alıp, savaş boyalarını sürüp ekran başına geçen manyak, piskopat, kopuk, deli, bruce lee.
her zirveye lazım kişi, eğlenceli, hoş sohbet insan...

bonus olarak da; genç, karizmatik ve yakışıklı...
düşüncelerimiz 180 derece ters olmasına karşın sevdiğim yazar. demek ki neymiş insanları sınıflandırmak yanlışmış.
düşünceleri ortada olan insanımsı yazar..birilerini gerdiği hemen belli olandır..özel mesajlara yapışıp adres dağıtanlardan nefret eder..yerim yurdum bellidir demez..