bugün

(bkz: küçük hüsamettin)
pırasa gibi saçları vardır bu erkeke modelinin. başka alternatifi de yoktur ikiye ayırmaktan başka. arkaya atsa da bir süre sonra saçlar kendiliğinden ikiye ayrılır vaziyete gelebilmektedir, bu durumda aile-baskı-çocukluk üçgeninde düşünmenin yanlış olduğu bilinmelidir.
saçlarını ortadan ikiye ayırmak isteyen erkektir.* *
(bkz: o nasil baslik o nasil entry)
(bkz: saçlarını ikiye ayıranlar rahatsız)
saçlarını yandan* ikiye de ayırabilirler.
başlıklar konusuz, tesbitçiler, tesbitsiz kalmasın erkek modelidir.
(bkz: bir zamanlar hepimiz rıdvandık)
(bkz: zombi)
italyan tarzı saç modelini seven erkek olabilir.
aslında çok karizmatik yakışıklı olup da saçlarını kestirdikten sonra -galiba- saçındaki dönerle o görüntüyü yakalamış erkek. yardım amaçlı saçlarla bol bol oynanabilir de. *
(bkz: sana ne bana ne bize ne)
uzun saçlı erkektir emo gibi görünmektense doğal haline bırakmıştır ortadan ayrılmıştır.
tüm bunların yanında; 'abiler' modasında yılların eskitemediği saç stilidir. kumaş pantolon, herhangi bir gömlek, kundura veya spor ayakkabı (tercihen değişebilir) ve ortadan ikiye ayrılmış saç... birbirini tamamlayan öğeler, ince bir titizlikle seçilmiş ve son 50 yıla damgasını vurmuştur. klasiktir; hiçbir güç değiştiremez.
hem de tam ortadan ayıran er kişidir. öyle ki, sağ ve sol taraf bulunan saç teli sayısı en fazla +/- 3 oynayar. saçlı erkekler aleminde, saçlarını ortanın sağından ve ortanın solunda ayıranlar da görülebilmektedir. bunların saç ayırış biçimlerine politik görüşlerinin ne derece etkisi olduğu tam bir muammadır.
tarz yapmayı tersten anlamış erkektir. saçı uzun olanlarda bu şekil hoş görülebilir ama sırf önleri uzatıp birde o ayırmadan sonra limonla yapıştıranlar var ki eyvah, eyvah.
josh holloway de yapıyor bunu. * *
ortadan üçe ayıramayacağı için bu yolu seçmiş erkeklerdir.
memoli tarzından daha iyi olduğunu düşündürten hede.
bir kere saç uzun arkadaşım kendisi ayrılıyor tamam mı. uğraştım o kadar aq olmuyor hem arkaya yatırdın mı inek yalamış gibi oluyor bu şekle kendisi geliyor.
eski kafa berberlerin kurbanı olmuş kişiliktir, tıraş biter bir bakarsınız adam saçları bir sağa bir sola yatırıyor ne yaptığını anlamadığınız için sesinizi çıkartmazsınız, sesiniz çıkmadığı için 'artık siksemde bişey demez' mantığıyla hareket etmeye başlar berberiniz anaa bir bakmışsın saçlar ortadan ikiye ayrılmış bile . adam ' jöölee sürimmi abee' diyor .
(bkz: alexi laiho)
Aylar sonra papaz saçlarını kestiren benimdir. Tarz mı oldum küçük hüsamettin mi çözemiyorum sözlük.

Gün içi belli olur sanırım. *

Edit: olmuş lan, herkes beğendi. *
Küçük Emrah.
afedersiniz ama gaydir. evet.
antep sucugu orospu çocuğu.