bugün

genelkurmay'ın ikinci andıç'ını hatırlatan video.
(bkz: Soner yalçın-Efendi).
amerkiadan gelen dizüstü macintosh bilgisayarımda yatagımda yatarken osurup düşünürken yaptığım videoydu, nasıl olduysa youtube'a falan düşüvermiş.
(bkz: ben daha ne diyim)
(bkz: ilahi azrail sen adamı gülmekten öldürürsün)
(bkz: nazizm)
(bkz: faşizm)
neredeyse bütün basın sabetaycıdır bu faşistlere göre, özellikle yiğit bulut gibi ab ve abd karşıtı, antiemperyalist bir adama bile sabetaycı dedikten sonra afedersin sokarım senin koyacağın youtube hesabındaki video'ya.

Millette sabetaycılığı kötü bir şey sanacak.

(bkz: fişlemek)

Ben demiyor muyum bu işleme işini türkiyede ilk islamcılar başlatmıştır diye, sonra dinci, islamcı, türbanlı, tangalı türbanlı arkadan veren türbanlı deyince kızıyorlar birader.
yerde, gökte gazeteci kalmamış başka sabetaycı olan. herkes bu video'da bir zaman ve akitten kimse yok.niye acaba?
baktılar ergenekon tutmadı böyle bir video hazırlama girişiminde bulunmuşlar.bu arada videoyu hazırlayanın sabetaycılık hakkında hiçbirşey bilmediği aşikar durumdur.
kaynak kıçım olan bir video. oradaki gazetecilerin çoğunu sevmesem de saçmalamışlar resmen. ne kadar akp karşıtı adam varsa hepsi videoda. iyi de birader umur talu gibi bir adamı koyarken oraya(her ne kadar aynı görüşte olmasak da şu an sabahın en iyi yazarıdır) nazlı ılıcak hani nerde diye sordurtuyor insana.
utanmasalar cumhuriyet gazetesindeki grafikerlerle, ortacıları da sabetaycı ilan edeceklermiş videoda. allahtan gazetede resimleri yok.

cumhuriyet gazetesine arada bir girip çıkan kurye çocuk var onu atlamışlar. bak bu olmadı.
hepsi tamam da rahmetli ercan arıklı'nın orada ne işi var onu anlamadım. montajı yapan dallamanın o adamın rahmetli olduğundan haberi yok büyük ihtimalle. artık bu gazetecilerin listesi kaç yıl önce çıkarıldıysa, konjonktüre uygun olarak bugün orataya salınmasına karar verildi herhalde.

insan bi bakar di mi, dur şunun içindeki rahmetlileri bi ayıklayayım der. ya şimdi faşist bi onun bunun çocuğu gidip sabetayistmiş lan bunlar dur şu ipod'tan "plan yapmayın plan"ı açayım da şunları bi mermi manyağa yapayım derse, nereden bulacak ercan arıklı'yı. yazık değil mi şimdi o tetikçiye!. nereden bulsun adam rahmetliyi.

fon müziği de çılgın bişeymiş. büyük ifşaat müziği resmen. bizim gazeteler ancak ansiklopedi verecekleri zaman böyle iddialı müzik çalarlardı tv reklamlarında. demek ki durum ciddi.

hım.
komik bir montaj. bir montaj yap altına israil bayrağı koy bunlar sabetaycı de bizim insanımız inanır çünkü neyse lan ben bişey demiyorum. üstüne üstlük bide "foyası meydana çıkmış gazeteciler" der neyse ben yine bişey demiyorum. allahım sen şu insanlara akıl dağıtırken benim halkım neredeydi?
güncel Önemli Başlıklar