bugün

Alt
alta
Yazdığı
Şeyleri
Şiir
Zanneden
Yazar.
Şiir anarşist
Şiir her şey
Şiir her türlü duyguyu götürür evet.
Eee gülsüm elvansam ne olmuş, ha ne olmuş herkes siz gibi düşünmek zorunda mı? Evet?
Bir yazar.
Evet insanlar sapanla gitmek zorunda kaldı ekmek almaya giderken çünkü iki üç insaatçıyı zengin etmek için, halkın parası çarçur ediliyordu arogona ülkesinde, paralar yağma için kullanıyordu rant için ekmek paraları iki üç insaatcıya gitmesin istenildi.
işiniz gücünüz, Fakir halk cocuklarıyla uğraşıp durmak be! Yok sapanla gitmiş yok molotof kullanmış yazık. Güç tapıcıları.
(bkz: çapulcu)
Yok sadece "çapulcu" değil "TC çapulcu ayyaş" bir yazardır evet.
Ben vatansever savunuyorum, nerede haksızlığa hukuksuzluğa uğrayan biri varsa savununacagïm evet sizin ırkçı ve fasistliginiz hakaretleriniz bunu engellemez ırkçı güç tapıcıları!
Sabahtan beri abuk sabuk başlık uplayan ağır manyak yazar.

Neyin kafasını yaşıyorsun la.
Hangi abuk subuk başlıklar be? La?
Faşistlere dert oluyoruz.
Sïrf Berkin Elvan ve Ethem sarısülük'ü seviyorum diye işitmedigi hakaret kalmamış yazardır. Edilmedik küfür kalmadı yazık cidden yazık. Gezi'de ölenlerin hespi kendisi için demokrasi uğruna, özgürlük uğruna ölmüştür ve hepsini de sevecektir. Ethem'den/Berkin Elvan'a/Ali ismail Korkmaz'a.
insanlara göbeğini kaşıyıp kimse laf edemez. Oturdukları yerden insanlara hem de ölüp gidin insanlara cevap veremeyecek olanlara laf etme gibi hakları yoktur.
Kendisi sosyalist mi ülkücü mü komünist mi kapitalist mi ırkçı mı hümanist mi zerre fikrim yok. Bir insanın bu kadar çok konuşup da hiçbir şey anlatamıyor olması gerçekten ilgi çekici ve enteresan. *
Sentezci yazar Kemalist=sosyalist sentezcisi...
Hayat bizi nereye götürürse.
Soma katliamını= Ermenek=10 işçinin asansörde öldüğü zamanlardan sonra bazı fikirlerim değişti... Hak hukuk adalet arayanların yanında oldum... Ülke olarak 1800'lere döndük bu olaylardan sonra...
"pkk sensin pic de sana girsin" di yanlış yazmışım düzelttim.
sözlüğün engelli kadrosundan bir yazardı. Öldü sanırsam.