bugün

"sabah 6 da dansöz çıkıyomuş olm" yalanına kanmış son kalan yazarların grubudur. korku dolu versiyonu ile asap bozmak için;

+resul abi bir kaç yazar arkadaşın ayakları tersti.
-ya sen benimkilere baktın mı?

(bkz: sabaha karşı sözlüğü cinlerin basması)
Saf yazarlardır.

(bkz: Nerde lan dansöz! Adam mı skiyosunz!!)
eğer hepimiz uslu çocuklar olursak sabaha karşı dansöz kıyafeti giymiş gargameli bile görebiliriz.
Ben tanıyorum, bunlar onlar.
allahsiz kitap hirsizi
audio auspuff birinci batarya
cehennetlik son Chronicles of alcohol crzytarantla EndoramA
gazikentli
hallucinogen
kutukutupense
m m m
mabella
metin oktay
moonlight sonata
neandertal
simdi aklima gelmedi sonra yazarim
tribalenfeksiyon
wolfshade
xenophobe
aslında birbirine öyle ya da böyle aşina olan yazarlardır. öyle olmasa başlıktaki güruh kelimesine takılıp ayar vermeye çalışan birileri çıkardı. ha o saatlerde* hepimizin şarj ünitesine oturması gerekirken burada olduğumuz için entrylerde imla hataları, noktalama yanlışları olabilir. kendi adıma hatam olmuşsa affola.
ayrıca eğer insomnia yazarlar zirvesi falan düzenlenirse sabaha karşı başlamasını talep ediyorum. organizasyonu yapacak arkadaşa duyrulur.
(bkz: sözlük gece vardiyası)
(bkz: aa bu biziz lan)

not: zall da aramızdaymış.
(bkz: o avuca kurban olayım)
birleştirilince bir bütünü oluşturabilecek sözlükçülerdir...

(bkz: hepimiz kardeşiz)
msn'e baktığında bir elin parmaklarını geçmeyen insanlardır. Uykularının gelmemesinin belli sebepleri vardır, onlar da mışıl mışıl uyumak ister ama başaramazlar. * * * *
insani bir avuca sahip olmayan bir bireyin avucu kadar kalan sözlükçülerdir.

(bkz: 68 kişilik avuç)*
birbirleriyle yazışıyorlardır. tanışıp kaynaşıyorlar.
diyesi gelir insanın. yapmayın etmeyin..! *
(bkz: kara murat benim) *
sözlüğü ayakta tutan yazarlardır. gece girilen entry ve açılan başlıklar yeni günde sözlükçülere ilham kaynağı olur efendim.
şüphesiz ki onlar, ışığın şövalyeleridir. onlar, zifiri karanlığın türlü oyunlarına gelmeyip* ışığı görmek için bekleyenlerdir.* ve onlar, ışığı yalnızca görmez, adeta yüreklerinde hissederler.*
yazılan entrylere yorum yapacak kimse kalmamasından dolayı; yazmalarıyla silmeleri bir olan, canlandırma olayı için entryleri bir süreliğine nadasa bırakan sözlükçülerdir. ayrıca; çok iğrenç bir duygu selindedirler.

(bkz: kendimden biliyorum)
geceyle gündüzü piç etmiş yazarlardır bunlar. ama vardır bi'sepebleri.
böle bişey vardır. insanlar burada ne olacağını bilmeden takılır. geceler güne şaraplar votkaya karışır. ama işte bu gördüünüz insandır.