bugün

+9 ergen itemi. Evet.
Alayı gelse yapmayacagım eylem uykum yoksa en saçma insanla da konusurum.
klavyesine güvenen herkes ilk adımı atabilir. gerisi ya gelir ya gelmez. ama sonradan keşke demek yerine bu lk adım atılmalıdır.
Eskiden olsa konuşurdum sabaha kadar arkadaşlarla falan. Ama şimdi yemin ediyorum yüreğim yok. Değil sabaha kadar, günde bir saat bile mesajlaşmam. Sıkıcı bunaltıcı bir iştir.
Bazı yazarlar için çok uzun zaman geçmiştir, bu eylemi gerçekleştirdiği vakitlerin üzerinden.
Ay ben yapamıyorum bu aktiviteyi genelde uyuyup kaldığım için.
gece heyecandan eller buz gibi olur ne yazsam tedirginliği oluşur o kadar güzeldi ki şarjım biterdi hemen prizin yanında yerde otururdum.
Mesajlaşıcak biri olsa iyiydi de o da yok .
Genellikle zaman kaybı ama istisnalar olabiliyor.
illa sevgili ile olması gerekmez dert ortağı ile de olur ki.
gözleriniz kör olur vallahi.
Nedense her gecen saniye hayatimdan çalınıyor gibi hissediyorum öyle zamanlarda.
Genellikle ergenlerin yaptığı iş.
Ve o mesajlaşılan kızın seni arkadaş olarak görüyorum demesi.

Bizzat tecrübe edilmiştir.
Ohoo varya en son ne zaman yaptigimi bile hatirlamiyorum. Muhabbeti sarmiyo ki insanlarin ben ne yapayim. Bos yapiyorlar hep.
Flörtleşme döneminin sönüşüyle saatler daha erkenlere çekilir, sonrası malum, "ben uyuyorum,iyi geceler" den sonra iki tarafta uyumayıp alternatif yollardan geceye devam eder.
SONRADAN BUNUN DA BiTECEĞi AKILA GELiNCE ÜZER.SABAHIN KÖRÜNE KADAR KONUŞURSUN AMA BELKi YARIN OLMAYACAKTIR BU.DAHA GEÇEN YAŞADIM YiNE.BOŞ BiŞEY.UYUMAK DAHA iYi.
uzun zamandır yapmadığım. ama uzun zamandır.
Old but gold.
Özellikle mesajlaştığın kişi hoşlandığın kişiyse harika duygu yaratır. Pek çok şey paylaşırsınız, yakınlaşırsınız ve en güzeli de birinizin uyuyakalıp günaydın mesajı atarak sohbetin devamının sağlanmasıdır.
Muhabbetiniz sarmıyorsa gece 1'e varmadan karşı taraf sızar.

Yok muhabbetiniz iç gıdıklayıcıysa sabahın 5'ine kadar ver coşkuyu.
belki yıllardır yapamadığım hede.
işsiz adam işi ya da aşık adam işi.
uzun süredir mahrum kaldığım eylem.
iyi ki kalmışım yahu bari uykum düzene girdi.
edit, girmemiş, yine 4te yatacağım anlaşılan.
sabaha kadar yapılması istenen başka eylemlerin temel atma çalışmasıdır.

"ah keşke burda olsaydın"
"pijamalarını mı giydin"
"ben geceleri çok üsürüm bilir misin"
"bilmem ne gün regl olcam" vs vs.

muhabbetler de burdan başlar başlar geri döner.
Sadece sevgililiğin ilk haftası yapılan sonra gereksiz olan eylem.