bugün

ilk sefer de ayy aşkım dedirtir. fakat günler geçtikçe işin rengi değişir. günaydın demek, o uyanmadan mesaj atmış olmak görevin olur. ne yazacağım her sabah, hem neden?? alarm çaldıktan sonra telefonu kapatmaya kadar gider. zevksiz, heyecansız, sıkıcı albenisiz aslolan..
(bkz: sabah uyanınca platoniğin mesajı ile karşılaşmak)
güne huzurlu başlamaktır. tabi sevgili huysuz ve aksi değilse! *
geceden kalma kavga mesajı değilse ne ala, mutlu eder insanı.
sevgilinin annesi tarafından kötü haber değilse, ne ala!
önce suratta hafif bir gülümseme(mesajı görünce),
arkasından "ehe" modu(mesajı okurken),
sonra içiniz ısınmış şekilde msja cvp verme(msjı okuduktan sonra),
daha sonra da bir kaç dk daha yüzünüzdeki o aptal sırıtmayla yatakta keyif çatma(telefonu tekrar kenara koyduktan sonra)..

ama inanın ayrılık insanı bunlardan bile soğutuyor!
karşılaşılması olası bir durumdur bir yerden sonra çiflerin sıkılmasına neden olur.
bu aralar müstakbel turkcell'le yer değiştiren mesajdır.*
en son ne zaman yaşadığımı hatırlayamadığım duygudur.
avea'nın sevgilinin yerini almaya çalışmasıyla daha robotik hisler verecek karşılaşma eylemi.
eğer sabah kalktığınızda ayrı ayrı 26 sevgilinizden 450 tane mesaj gelmişse okumak yorucudur.

+ dün gece süperdin cool.
+ cooluşum dün gece harikaydın.
+ uçurdun beni cool.
+ oh cool her gece emmeni isterdim.
+ cool sen nasıl bir sevişgensin anlamadım.
+ cool bu gece mükemmeldin! yani eminim öyle olacaksın ihihihi xd

bıktım bu mesajlardan azizim, ne yapayım yahu iyi sevişiyorsam? allah vergisi işte.
güne tebessümle başlamaya neden olacak olaydır. yanında olmayı ne kadar çok istediğinizi anlarsınız o an.
uyu melek yüzlüm uyu * şeklinde bir mesajsa eğer, gözlerin dolmasına sebep olur.
En güzel başlangıçtır.. Kocaman bir tebessüm ya da akmak üzere olan bir göz yaşına neden olur.
gece güzel veda edildiyse, sabah gelen mesaj aşk doluysa; kalbiniz o koca vücudunuzdan önce fırlar yataktan o mesaj sayesinde.*
Büyük alışkanlık yaratan ve mesaj gelmedıgınde yadırganan durumdur.
eğer siz her gün sevgilinizden önce işe gidiyorsanız bunu alışkanlık haline getirmemek lazım. zira her sabah bir öncekinden daha güzel bir mesaj yaratmak zor olabilir.
en mutsuz gününüz bile olsa insanın yüzünü güldürebilen mesajdır.
güzel olandır. bir de şuna göz atın;

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#12619448)
aşkın kişi seçtiği günümüzde oldukça uzak, bir o kadar tatlı hayal.
insanı çok mutlu eden bir eylem imiş. en yakın kız arkadaşım her sabah yüzünde şapşal bir mutluluk ile uyandığından sabote etmek amaçlı sabahları 'günaydın bebeğem' mesajını sabah sekizde atardım. bir gün çok acı bir tekme yedim. demek ki gerçekten önemli bir duyguymuş.
turkcellden gelen mesajla karşılaşmak ile kıyaslanamaz.
mutluluk.
güne kocaman bir gülümsemeyle başlamaya sebebiyet veren hadise. bu durumda sevgilinizin sizi çok sevdiğini gün içinde hatırlar durur, kendi kendinize gülersiniz. aşktır, güzeldir. *
Özlediğimdir, güzeldir, mutlu edendir, güne gülümseyerek başlamanızı sağlar çoğunlukla günaydımın yanına farklı lakaplar koyar.
çok güzeldir. güne güzel başlama sebebidir.